Šiandien naujajame Marijampolės stadione Lietuvos rinktinė, ruošdamasi 2010 metų pasaulio futbolo čempionato atrankos varžyboms, išmėgino jėgas su Moldovos futbolininkais. Mūsiškiai nebuvo svetingi ir sutriuškino varžovus net 3:0 (1:0).

Beveik visą rungtynių laiką aikštėje dominavę ir sąlygas varžovams diktavę lietuviai pirmą kartą kamuolį į moldovų vartų tinklą pasiuntė 23 minutę, kai puikiu smūgiu pasižymėjo paskutiniu metu kritikos strėlių iš reikliųjų mūsų šalies sirgalių negalėjęs atsiginti puolėjas Robertas Poškus.

Snaiperis nesnaudė ir po pertraukos – 54 minutę pasinaudojo tiksliu Sauliaus Mikoliūno perdavimu ir pelnė įvartį – 2:0.

Kiek vėliau komandos draugo pavyzdžiu pasekė ir rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius, po Mariaus Stankevičiaus atlikto perdavimo 61 min. iš arti sušaudęs Moldovos vartų sargą - 3:0.

Mūsiškiai iki pat finalinio teisėjo švilpuko išsaugojo įgytą persvarą ir po ilgokos pertraukos į savo sąskaitą įsirašė įspūdingą pergalę.

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: vartininkas - Ž. Karčemarskas, gynėjai -  A. Klimavičius, A. Skerla, T. Žvirgždauskas, M. Stankevičius, saugai – S. Mikoliūnas, D. Šemberas, L. Pilibaitis, D. Česnauskis, puolėjai – T. Danilevičius, R. Poškus.