Pirmoje susitikimo pusėje puikiai besigynusi Graikijos rinktinė B grupės rungtynėse 91:77 (27:15, 19:9, 23:30, 22:23) nugalėjo Jono Kazlausko vadovaujamus Kinijos krepšininkus ir grupėje užėmė trečiąją vietą.

Kinai B grupės turnyre liko ketvirti ir ketvirtfinalyje susitiks su Lietuvos komanda. Graikų varžovais ketvirtfinalyje bus Argentinos krepšininkai.

Graikijos ekipa labai sėkmingai pradėjo susitikimą ir daugiausiai Vasilio Spanoulio bei Antonio Fotsio pastangomis pabėgo į priekį - 12:5. Puikiai gynyboje žaisdami graikai visiškai sustabdė Kinijos ekipos snaiperius ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 27:15.

Antrajame ketvirtyje vaizdas ir toliau nesikeitė. Graikai sėkmingai puolė varžovų krepšį, o visi kinų bandymai atakuoti iš toli baigdavosi nesėkme. Laimėję atkarpą 10:2, graikai antrojo kėlinio pabaigoje jau pirmavo 41:19. Per likusi antrojo kėlinio laiką komandos apsikeitė tiksliomis atakomis ir įpusėjus mačui Graikijos rinktinė triuškina varžovus - 46:24.

Antroje mačo pusėje kinų žaidimas kardinaliai pasikeitė. Aikštės šeimininkai pradėjo pataikyti vieną tolimą metimą po kito, o graikų persvara ėmė sparčiai tirpti. Per antrąją susitikimo pusę pataikę 7 tritaškius iš 10, Kinijos krepšininkai ketvirtojo kėlinio viduryje buvo sumažinę deficitą iki dešimties taškų (65:75). Visgi Ioannis Bourousis pelnė keturis taškus iš eilės, graikai vėl atrado savo žaidimą ir iškovojo pergalę rezultatu 91:77.

Graikija: I.Bourousis (9 atk. kam.) ir V.Spanoulis (5 rez. perd.) - po 19, A.Fotsis 17 (4/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių), N.Zisis ir S.Schortsanitis - po 8.