Vakar Maskvoje buvo sužaisti Rusijos Geležinkelių taurės futbolo turnyro, kuriame dalyvauja „šeimininkų „Lokomotiv“, Londono „Chelsea“, „AC Milan“ ir „Sevilla“ ekipos, pusfinaliai.

Netikėtai į finalą prasimušė Rusijos atstovas „Lokomotiv“ klubas po itin atkaklios ir dramatiškos kovos, pareikalavusios net  11 metrų baudinių serijos, palaužęs Anglijos grandą „Chelseą“. Susitikimą sėkmingiau pradėjo Luizo Felipes Scolrio auklėtiniai, kai 27 minutę įspūdingu šūviu iš baudos aikštelių prieigš kamuolš į rusų vartus pasiuntė Michaelis Essienas.

Nors anglai vėliau sėkmingai gynėsi ir ilgą laiką varžovams neleido išlyginti rezultato, vis tik šeimininkai, palaikomi 20 tūkstančių sirgalių, pačioje mačo pabaigoje sugebėjo išsigelbėti – 83 minutę puikiu baudos smūgiu Petrą Čechą nuginklavo Ruslanas Kambolovas.

11-os metrų baudinių serijoje sėkmė irgi lydėjo Rusijos komandą, kuri ir triumfavo 5:4.

Kitame susitikime ginklus surėmė Italijos ir Ispanijos gigantai – „AC Milan“ ir „Sevilla“. Pergalė minimaliu rezultatu po  48 minutę taiklaus Gennaro Gattuso į savo vartus iškovojo ispanai.

Turnyro finalas ir rungtynės dėl trečiosios vietos bus žaidžiamos sekmadienį.