Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė patyrė pirmąją nesėkmę Graikijoje vykstančiame Europos čempionate. Pirmosiose antrojo etapo rungtynėse lietuviai 61:72 (19:13, 12:17, 20:19, 10:23) nusileido Izraelio komandai.

Pirmajame kėlinyje nei vienai, nei kitai komandai nepavyko įgyti kiek didesnės persvaros. Pirmaujanti komanda keitėsi nuolatos, o skirtumas augo labai nežymiai. Sužaidus šešias minutes aikštėje pasirodė sveikstantis Donatas Motiejūnas. Būtent šio krepšininko keturi taškai iš eilės pradėjo Lietuvos rinktinės spurtą. Laimėje keturių minučių atkarpą 10:4, lietuviai po pirmojo kėlinio turi šešių taškų persvarą - 19:13.

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos pasikeitė tiksliai dvitaškiais, tačiau vėliau Izraelio ekipa spurtavo 13:3 ir varžovai vėl išsiveržė į priekį - 28:24. Laimei lietuviams pavyko atsigauti. Tautvydas Šležas įdėjo kamuolį iš viršaus D.Motiejūnas pridėjo tritaškį bei Lietuvos rinktinė vėl priekyje - 29:28. Iki didžiosios pertraukos lietuviai išsaugojo minimalią persvarą ir įpusėjus mačui Lietuvos rinktinė priekyje - 31:30.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Komandas ir vėl skyrė vos keli taškai, o priekyje buvo tai viena, tai kita ekipa. Lietuvius į priekį vedė aukštaūgių D.Motiejūno ir T.Šležo duetas. Po šių krepšininkų metimų Lietuva dar kartą pabandė atitrūkti (40:36), tačiau Izraelio komanda netrukus vėl grėsmingai priartėjo (45:44). Per likusias tris minutes ekipos dar kartą pasikeitė tiksliais metimais. Po trijų kėlinių lietuviai išsaugo trapią persvarą - 51:49.

Lemiamame ketvirtyje vyko tikras nervų karas. Lietuvos rinktinė per pirmas septynias šio kėlinio minutes sugebėjo pelnyti vos keturis taškus ir Izraelio komanda įgijo keturių taškų pranašumą - 59:55. Per likusias tris minutes lietuviai desperatiškai bandė gelbėti padėtį, tačiau skuboti metimai tikslo nepasiekė, o Izraelio komanda tiksliai realizavo baudų metimus ir iškovojo pergalę rezultatu .

Lietuvos ekipoje išsiskyrė po infekcijos atsigaunantis Donatas Motiejūnas, kurio sąskaitoje 18 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 2 rezultatyvūs perdavimai. Mantas Kadzevičius pridėjo 9, Tautvydas Šležas (10 atk. kam.) ir Marius Zimnickas - po 8, Augustas Pečiukevičius ir Evaldas Kairys - po 5, Kristijonas Gaška ir Giedrius Staniulis - po 3, Gediminas Bertašius - 2 taškus.

Izraelio komandoje pasižymėjo Tamiras Ariely (20 tšk.), Benas Martinas Reisas (16 tšk. ir 13 atk. kam.), Danielis Tamiras (14 tšk.) ir Ronas Sabagas (10 tšk.).