Po itin skaudaus pralaimėjimo 66:91 Ispanijos krepšininkams Lietuvos rinktinės stovykloje - slogios nuotaikos. Tiesa, tiek vyraiusiasis treneris Ramūnas Butautas, tiek patys žaidėjai iš nesėkmės tragedijos nėra linkę daryti ir teigia, kad viskas dar yra pataisoma.

Ramūnas Butautas:
„Kol laikėmės aptarto plano, ir rezultatas, ir žaidimas buvo neblogas. Tačiau sutrikome, kai ispanai pradėjo spausti. Pametėme žaidimo ritmą, pasipylė klaidos, o tokio lygio varžovas puikiai moka pasinaudoti mūsų pakrikimu.

Visada nemalonu pralaimėti, ypač tokiu skirtumu, tačiau labiau neramina, kad 20-25 minutes rungtyniavę neblogai visiškai pasimetėme antroje pusėje.

Tačiau didelės tragedijos daryti nereikėtų - tam ir yra reikalingos kontrolinės rungtynės, kad jų metų pamatytume visas savo problemas. Nereikėtų pamiršti, kad šiandien dar nerungtyniavo Ramūnas Šiškauskas, o ir mes šiose rungtynėse dar turėjome spręsti savo uždavinius - reikėjo bandyti žaidėjus, dėl kurių mums kyla klausimų.

Ispanai žaidė savo žaidimą, taip, kaip jie rungtyniavo ir prieš rusus, ir prieš Argentiną. Tuo tarpu mes kartais darėme keitimus todėl, kad reikėjo bandyti vieną ar kitą žaidėją, nors pati rungtynių situacija visiškai nereikalavo permainų“.

Rimantas Kaukėnas:
„Daugiau nei pusę rungtynių žaidėme neblogai, tačiau kai tik pametėme žaidybinę drausmę, žaidimas virto tragedija. Daug vaikiškų klaidų, pradėjome skubėti kuo greičiau atsilošti skirtumą, ne krepšinis, o chaosas. Apie ketvirtą kėlinį iš viso neturiu ką pasakyti. Kažkokia nesąmonė“.

Mindaugas Lukauskis: „Beveik tris kėlinius laikėmės neblogai, bet vos tik pradėjome klysti, viskas sugriuvo. Viena kita klaida, jie įmetė keletą metimų ir sulūžome. Kaip vertinu savo žaidimą? Stengiausi daryti tai, ko prašė treneriai. Pirmom sekundėm suklydau, bet kai pataikiau pirmą metimą, atsirado pasitikėjimas, komandos draugai taip pat negailėjo kamuolių. Jei dar nebūčiau tų dviejų klaidų padaręs, sakyčiau, kad sulošiau neprastai“.