Olimpinių žaidynių atrankos turnyre Puerto Riko krepšinio rinktinė ketvirtfinalio etape rezultatu 81:70 (21:15, 13:19, 23:16, 24:20) palaužė Slovėnijos rinktinę ir rungtyniaus pusfinalyje.

Pirmojo kėlinuko pradžioje kiek geriau sekėsi Slovėnijos rinktinei. Puerto Rikas įsivažiavo tik ketvirčio pabaigoje - po taiklaus Antrone Lee tolimo metimo Puerto Riko krepšininkai pirmavo 6 taškais (21:15).

Prasidėjus antrajam kėlinukui Puerto Rikas pirmavo jau 9 taškais (24:15), tačiau tuomet slovėnai pradėjo mažinti atotrūkį. Po dviejų ketvirčių rezultatas buvo lygus (34:34).

Po ilgosios pertraukos vėl iniciatyvą perėmė Puerto Rikas. Daugiausiai Carloso Arroyo pastangomis, Slovėnijos varžovė prieš lemiamą ketvirtį įgijo 7 taškų persvarą (57:50).

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje Slovėnijos krepšininkai dar bandė vytis varžovus, tačiau Puerto Rikas svarbiais momentais sužaidė šaltakraujiškai bei iškovojo pergalę.

Puerto Rikas: C.Arroyo 17 (5 rez. perd.), L.Ayuso 12, A.Lee 11.

Slovėnija: U.Slokaras 16 (7 atk. kam.), S.Bečirovičius 12, R.Nesterovičius (11 atk. kam.) ir J.Lakovičius - po 10.