Olimpinių žaidynių atrankos turnyre Vokietijos vyrų krepšinio rinktinė rezultatu 89:71 (23:26, 24:7, 21:24, 21:14) įveikė Naująją Zelandiją ir B grupėje užėmė pirmąją vietą.

Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodė Naujosios Zelandijos krepšininkai, kurie didžiąją pirmojo kėlinio dalį buvo priekyje. Vis dėlto vėliau viskas apsivertė aukštyn kojom ir vokiečiai persvėrė rezultatą bei iki ilgosios pertraukos atotrūkį padidino iki 14 taškų.

Po pertraukos grįžę vokiečių varžovai kiek priartėjo, tačiau lemiamame ketvirtyje Vokietijos rinktinė sužaidė ypač drausmingai ir iškovojo pergalė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 35 taškus surinkęs Dirkas Nowitzki (7 atk. kam.), Chrisas Kamanas pelnė 20, Pascalis Rolleris 10.

Naujosios Zelandijos rinktinėje nesustabdomas buvo 29 taškus pelnęs Kirkas Penney, Pero Cameronas pridėjo 14.