Aštuntąjį įvartį Italijos antrajame futbolo divizione pelnė Tomas Danilevičius, o keturioliktą vietą 22 ekipų turnyre užimantis lietuvio „Grosseto“ (46 tšk.) klubas šeštadienį XXXIX turo rungtynėse namuose 3:0 (3:0) sutriuškino ketvirtojoje pozicijoje esančią „Bologna“ (75 tšk.) vienuolikę.

Iki 77-os minutės žaidęs puolėjas iš Lietuvos pasižymėjo 36-ą minutę, padidindamas šeimininkų persvarą iki 2:0.

Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Agostino Garofalo (7 min.) ir Luigi Consonni (39 min.).

Svečiai susitikimą baigė nepilnos sudėties, net 75 min. iš aikštės buvo pašalintas Nicola Mingazzinis.

Penktąją vietą čempionate užimanti Mariaus Stankevičiaus „Brescia“ (70 tšk.) komanda savo aikštėje net 0:4 (0:1) pralaimėjo aštuntojoje pozicijoje esančiai „Ascoli“ (56 tšk.) ekipai.

Gynėjas iš Lietuvos žaidė visas 90 minučių.

Čempionate pirmauja Veronos „Chievo“ futbolininkai - 80 taškų.