Krokuvoje vykusiame Pasaulio parlamentarų pusės maratono bėgimo čempionate Lietuvos parlamentarai antrą kartą iš eilės, aplenkę Kenijos bėgikus, iškovojo auksą.

Asmeninėje įskaitoje geriausiai pasirodė Vytautas Galvonas, įveikęs 21 kilometro distanciją antras, trečias buvo Algirdas Sysas, Gediminas Jakavonis - penktas.

Jubiliejiniame - penktajame - Pasaulio parlamentarų maratono ir pusės maratono bėgimo čempionate dalyvavo 11 valstybių komandos - Lenkija, Lietuva, Estija, Kenija, Slovėnija, Vokietija, Bosnija-Hercegovina, Serbija, Švedija, Airija.

A.Sysas šiame renginyje dalyvauja penktą kartą, du kartus buvo absoliutus nugalėtojas pusės maratono distancijoje.

V.Galvonas dalyvauja antrą kartą, IV -ajame Pasaulio parlamentarų maratone 21 km distanciją įveikė pirmas. G.Jakavoniui tai jau ketvirtasis bėgimas šiame renginyje.

Du kartus Pasaulio parlamentarų maratone pusės maratono distanciją sėkmingai įveikė Seimo narys Algis Čiaplikas, tačiau šiemet bėgime nebedalyvavo.