Pietų Karolinos valstijoje (JAV) pasibaigusio WTA serijos "Family Circle Cup" moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo penktoji raketė 26 metų amerikietė Serena Williams, sekmadienį vienetų varžybų finale per 1 valandą ir 50 minučių 6:4, 3:6, 6:3 įveikusi devintąją pagal reitingą 23 metų rusę Verą Zvonariovą.

Tai buvo jau 31-as JAV tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras per visą karjerą bei trečiasis šiemet.

Šiame sezone S. Williams kortuose iškovojo 19 pergalių bei patyrė vos vieną pralaimėjimą.

Be pagrindinio prizo, nugalėtojai atiteko 196 900 JAV dolerių čekis, o Rusijos tenisininkė tenkinosi 100 tūkst. dolerių suma.

Dvejetų varžybas laimėjo slovėnė Katarina Srebotnik poroje su japone Ai Sugiyama, finale 6:2, 6:2 sutriuškinusios rumunę Ediną Gallovits ir baltarusę Olgą Govorcovą.