Dvidešimt antrąją pergalę Graikijos krepšinio pirmenybių XXV turo mače iškovojo ir pirmąją vietą reguliariajame sezone užsitikrino čempiono titulą ginantis Šarūno Jasikevičiaus Atėnų "Panathinaikos" klubas, šeštadienį svečiuose 107:77 (29:27, 29:16, 24:16, 25:18) sutriuškinęs aštuntojoje pozicijoje esančią Tado Klimavičiaus Larisos AEL (11 pergalių ir 14 pralaimėjimų) ekipą.

Š. Jasikevičius nugalėtojams pelnė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo. Per nepilnas 17 minučių (16:45) įžaidėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 2 ir 3 dvitaškius iš 4.

Sėkmingiausiai "Panathinaikos" gretose rungtyniavo Dimitrios Diamantidis (21 tšk.), Vassilis Spanoulis (15 tšk.) ir Kennedy Winstonas (12 tšk.).

T. Klimavičius šeimininkas pelnė 10 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido Billy Keysui (33 tšk.) ir Draganui Ceraničius (14 tšk.).

30 minučių aikštelėje praleidęs lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 5, atkovojo 4 kamuolius blokavo 2 varžovų metimus ir prasižengė 2 kartus.

Ir toliau tašku nuo lyderio atsilieka antrą vietą keturiolikos ekipų turnyre užimanti Pirėjo "Olympiacos" (21/3) komanda, kurioje nebuvo registruoti lietuviai Arvydas Macijauskas bei Renaldas Seibutis. "Olympiacos" krepšininkai šeštadienį svečiuose po pratęsimo 74:69 (12:15, 12:14, 18:17, 21:17; pratęsimas 11:6) įveikė į penktąją poziciją smuktelėjusį Atėnų "Panellinios" (14/11) penketuką.

Svarbią pergalę šeštadienį iškovojo ir į ketvirtą vietą pakilo Antano Kavaliausko Atėnų "Panionios" (14/11) klubas, namuose 92:80 (19:25, 25:18, 15:22, 33:15) nugalėjęs Atėnų "Marousi" ekipą.

Lietuvis buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštelėje nepasirodė.