Dvidešimt antrą pergalę Prancūzijos futbolo pirmenybių XXXIV turo mače iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis septintojo iš eilės čempiono titulo siekiantis Liono "Olympique" klubas, šeštadienį svečiuose 2:1 (0:1) įveikęs devynioliktojoje pozicijoje esančią Santandero "Racing" (35 tšk.) ekipą.

Aikštės šeimininkai jau 20-tą minutę išsiveržė į priekį po tikslaus Wasono Renteria smūgio, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje liko dešimtyje, nes iš aikštės buvo pašalintas Ericas Moulounguis.

Antrojo kėlinio viduryje Liono futbolininkai kiekybinį pranašumą realizavo Mathieu Bodmero (62 min.) ir Fabio Grosso (68 min.) įvarčiais.

Po šios pergalės lyderis turi 71 tašką ir septyniais lenkia antroje vietoje esančią Bordo "Girondins" vienuolikę, kuri žaidė rungtynėmis mažiau.

Į trečiąją poziciją su 56 taškais pakilo "AS Nancy" komanda, namuose susitikimą su "Le Mans" ekipa baigusi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Kitų šeštadienio rungtynių rezultatai:

"Auxerre" - "Metz"  0:0

"Caen" - "Paris St Germain" 3:0 (0:0)

"Nice" - "Monaco" 0:2 (0:1)

"Stade Rennes" - "Valenciennes" 1:0 (0:0)

"St Etienne" - "FC Lorient" 1:0 (0:0)

"Racing Lens" - "Sochaux" 3:2 (1:0)

Prancūzijos futbolo lygos lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 17 įvarčių - Karimas Benzema (Liono "Olympique").