Pirmose LKL ketvirtfinalio rungtynėse „Šiaulių“ krepšininkai namuose po atkaklios ir nervingos kovos rezultatu 75:67 (19:23, 12:17, 24:14, 20:13) įveikė Kėdainių „Nevėžį“ bei serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštelėje dominavo svečiai iš Kėdainių, kurie jau pirmajame kėlinuke buvo įgyje dviženklį pranašumą (12:2, 21:11). Antrajame kėlinuke „Nevėžio“ krepšininkams pavyko padidinti persvarą iki 13 taškų (40:27). Vis dėlto išlaikyti persvaros svečiams nepavyko, o šeimininkai trečiąjį kėlinuką pradėjo spurtu 10:2 bei sumažino deficitą iki minimumo (41:42).

Kėlinuko pabaigoje šiauliečiams pavyko perimti iniciatyvą ir persverti rezultatą savo naudai. Paskutiniame ketvirtyje kėdainiečiai dar buvo susigrąžinę persvarą (60:59), bet M.Prekevičiaus vedama „Šiaulių“ komanda spurtavo 12:2 ir likus žaisti mažiau nei tris minutes turėjo 9 taškų persvarą (71:62). Susitikimą šeimininkai laimėjo 75:67.

„Šiauliai“: M.Prekevičius 20, D.Zavackas ir V.Praškevičius - po 15, S.Kuzminskas ir A.Grantas - po 8.

„Nevėžis“: P.Butkevičius 25 (dvitaškiai 10/14, 14 atk.kam.), Ž.Stankus 16, P.Šakinis 9, A.Viskontas 7 (7 rez.perd.).

Antrosios ketvirtfinalio serijos rungtynės bus žaidžiamos balandžio 16 dieną, trečiadienį, Kėdainiuose.