Paskutiniuoju Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų varžybų - Stenlio taurės turnyro - dalyviu tapo Vašingtono „Capitals“ klubas.

Šeštadienį „Capitals“ ledo ritulininkai namuose 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) nugalėjo Floridos „Panthers“ ekipą ir, surinkę 94 taškus, ketvirtą kartą klubo istorijoje ir pirmą kartą nuo 2001 metų tapo Rytų konferencijos Pietryčių diviziono nugalėtojais.

Po įvartį nugalėtojams, kurie užsitikrino trečią vietą Rytų konferencijoje, pelnė Tomas Fleischmannas, Sergejus Fiodorovas ir Aleksandras Siominas.

„Panthers“ ekipoje, kuri su 85 taškais Rytuose liko vienuolikta, pasižymėjo Kamilas Krepsas.

Be „Capitals“ komandos dėl Stenlio taurės Rytų konferencijoje kovos Monrealio „Canadiens“, Pitsbergo „Penguins“, Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“, Niujorko „Rangers“, Otavos „Senators“, Bostono „Bruins“ ir Filadelfijos „Flyers“ klubai.

Vakarų konferencijoje jau anksčiau paaiškėjo atkrintamųjų varžybų dalyvės - tai Detroito „Red Wings“, San Chosė „Sharks“, Minesotos „Wild“, čempiono titulą ginanti Anahaimo „Ducks“, Dalaso „Stars“, Kalgario „Flames“, Kolorado „Avalanche“ ir Nešvilio „Predators“ komandos.

Galutinė ekipų rikiuotė ir pirmojo atkrintamųjų varžybų rato poros paaiškės po sekmadienį įvyksiančių paskutiniųjų reguliariojo sezono susitikimų.