Šeštadienį galingas lietuvių žaidimas NBA arenose neatnešė pergalės nei L. Kleizos, nei Ž. Ilgausko ekipos. Tuo tarpu D. Songaila 14 tšk. prisidėjo prie „Washington Wizards“ laimėjimo.

„Denver Nuggets“ klubas su Linu Kleiza namuose 115:118 (34:25, 22:34, 23:29, 36:30) nusileido „Sacramento Kings“ krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs L.Kleiza per 35 min. pelnė 28 taškus (dvitaškiai 6/12, tritaškiai 1/4, baudos 13/15) ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. Jis dar atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, suklydo 4 ir prasižengė 1 kartą.

Dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojančioje Denverio komandoje Carmelo Anthony surinko 47 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Allenas Iversonas, J.R.Smithas pridėjo po 13 taškų.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojusiai „Kings“ (36/40) ekipai Kevinas Martinas pelnė 36 taškus, Francisco Garcia įmetė 29 taškus, Mikki Moore‘as surinko 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Nuggets“ (46/30) Vakarų konferencijoje užima aštuntąją vietą.

„Cavaliers“ klubas, kuriam atstovauja Žydrūnas Ilgauskas, namuose rezultatu 86:101 (26:30, 29:17, 17:22, 14:32) pralaimėjo Orlando „Magic“ ekipai ir Rytų konferencijoje patyrė 35-ąją nesėkmę, tačiau išlieka ketvirtoje vietoje. Tuo tarpu „Magic“ taip pat lieka trečioje vietoje.

Puikiai rungtyniavę antrajame kėlinuke, „Cavaliers“ krepšininkai nieko nesugebėjo varžovams padaryti antroje susitikimo pusėje - „Magic“ itin taikliai atakavo iš toli ir atitolo į priekį ir Klivlendo klubas nesugebėjo jų pasivyti.

Ž.Ilgauskas pralaimėjusiems per 31 minutę pelnė 18 taškų (8/17 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: D.Westas - 19, Ž.Ilgauskas - 18, L.Jamesas - 17 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), D.Brownas - 15 (6 atk. kam.), J.Smithas - 7.

„Magic“: H.Turkoglu - 23 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), R.Lewisas - 21, J.Nelsonas - 16 (9 rez. perd.), P.Garrity - 13.

„Washington Wizards“ komanda, kurioje žaidžia Darius Songaila, svečiuose 99:87 (25:22, 17:21, 34:21, 23:23) nugalėjo „Chicago Bulls“ krepšininkus ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Starto penkete rungtynės pradėjęs D.Songaila per 33 min. surinko 14 taškų (dvitaškiai 7/11), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus. Antrajame kėlinyje lietuvis buvo nubaustas technine pražanga.

Vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusiai Vašingtono komandai Brendanas Haywoodas pelnė 25 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, Caronas Butleris įmetė 18 taškų ir po krepšiais sugriebė 8 kamuolius, Rogeris Masonas surinko 14 taškų, DeShawnas Stevensonas pridėjo 11 taškų.

„Bulls“ (30 pergalių/46 pralaimėjimai) ekipai Benas Gordonas pelnė 18 taškų, Larry Hughesas surinko 16 taškų, Tyrusas Tomasas sąskaitoje - 12 taškų.

„Wizards“ (40/37) Rytų konferencijoje užima penktąją vietą.