Rusijos vyrų krepšinio superlygos A divizione šiandien Maskvos CSKA išvykoje 81:71 (15:16, 17:22, 26:13, 23:20) nugalėjo trečiojoje pozicijoje esančią Liubercų „Triumf“ ekipą ir užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojo vardą.

Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams pelnė 10 taškų, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą. Per 26 su puse minutės jis pataikė 1 tritaškį iš 3, visus 3 dvitaškius ir vienintelį baudos metimą.

Per kitas šios dienos rungtynes Vladivostoko „Spartak-Primorje“ su Vidu Ginevičiumi namie 85:75 (23:18, 23:27, 14:21, 25:9) nugalėjo Roberto Javtoko Maskvos „Dinamo“.

V. Ginevičius nugalėtojams pelnė 6 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei dukart prasižengė. Per 34 su puse minutės jis pataikė 2 tritaškius iš 6. R. Javtoko sąskaitoje - 14 (dvitaškiai 6/10, baudos 2/7) taškų, 4 sugriebti kamuoliai, klaida bei 3 pražangos (23 min. 01 sek.).

Rusijos krepšinio superlygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):