SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitinio diviziono pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse Kėdainių „Nevėžio“ klubas, namie netikėtai rezultatu 54:52 (16:17, 12:11, 13:12, 13:12) nugalėjo Rygos ASK komandos krepšininkus.

Atkakli kova bei gynybinio krepšinio stilius vyravo visas rungtynes. Ketvirtajame kėlinyje didžiąją laiko dalį priekyje buvo Latvijos ekipa, tačiau artėjant susitikimo pabaigai, rezultatas vėl tapo lygus. Iki susitikimo pabaigos likus 12 sekundžių Aarono Bramletto mestas dvitaškis buvo netaiklus, kėdainiečiai atkovojo kamuolį ir Benas Veikalas paskutinę sekundę pataikė pergalingą dvitaškį.

Antrosios rungtynės kovo 29 dieną įvyks Rygoje.

„Nevėžis“: A. Viskontas 13, Ž. Stankus ir P. Šakinis - po 8, G. Leonavičius (6 atk. kam.) ir P. Butkevičius (9 atk. kam.) - po 7.

ASK: A. Bramlettas 15 (13 atk. kam.), D. Broylesas 9, C. Millage'as 7, S. Valteras ir R.Grafas - po 5.

Per kitas rungtynes Rygos „Barons-LMT“ ekipa, kurioje žaidžia Dainius Adomaitis ir Giedrius Gustas, rezultatu 77:67 (20:14, 18:16, 24:16, 15:21) nugalėjo Rygos VEF klubą.

D. Adomaitis per 32 minutes pelnė 15 taškų (5/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų) ir atkovojo 4 kamuolius. G. Gustas aikštelėje praleido 23 minutes ir per jas pelnė 7 taškus (1/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Atsakomosios rungtynės įvyks kovo 30 dieną.