Žydrūnas Savickas lieka stipriausiu pasaulio žmogumi. 32 metų lietuvis šeštą kartą iš eilės laimėjo kasmet JAV mieste Kolambuse rengiamą prestižinį „Arnold Strongman“ turnyrą. Galiūnų varžybos yra didelio Arnoldo Schwarzeneggerio sumanyto sporto renginio dalis.

Ž. Savickas laimėjo 2 iš 6 rungčių ir nugalėjo bendrojoje įskaitoje. Jam už pergalę atiteko 40 tūkst. JAV dolerių ir prabangus „Audemars Piguet“ laikrodis. Nugalėtoją tradiciškai pasveikino ir pats Kalifornijos gubernatorius  A. Schwarzeneggeris.

Galiūnų varžybose dalyvavo 10 sportininkų. Už Ž. Savicko nugaros išsirikiavo amerikietis Derekas Poundstone‘as, rusas Michailas Kokliajevas, estas Andrusas Murumetsas, amerikietis Brianas Sidersas, islandas Benediktas Magnussonas amerikietis Philas Pfisteris, ukrainietis Oleksandras Pekanovas, amerikietis Vanas Hatfieldas ir ukrainietis Vasilijus Virastiukas.