Prancūzijos futbolo lygos taurės turnyro finale kovo 29 dieną žais „Racing Lens“ ir „Paris St Germain“ klubai, o mačo nugalėtojas užsitikrins vietą kito sezono UEFA taurės turnyre.

Trečiadienį pusfinalyje „Racing Lens“ futbolininkai išvykoje po pratęsimo 5:4 (2:2, 4:4) nugalėjo „Le Mans“ vienuolikę.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Loic‚as Remy (45 min.), Aruna Dindane (53 min.), Olivier‚is Monterrubio (64 min.) bei Sidi Keita (118 min.), o vieno įvarčio į savuosius vartus autoriumi tapo Tulio (37 min.).

Aikštės šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Gervinho (22 min.), Hassanas Yebda (44 min.), Daisuke Matsui (66 min.) bei Tulio (67 min.).

Dukart Prancūzijos futbolo lygos taurės savininkas „Paris St Germain“ klubas pusfinalio mače antradienį namuose 3:2 (2:0) privertė pasiduoti „Auxerre“ futbolininkus.