Pirmą kartą Lietuvoje surengto „Žiemos galiūno 2008” turnyro nugalėtoju tapo birštonietis Vidas Blekaitis (nuotraukoje).

Varžybų šeimininkas laimėjo luito kėlimo ir naščių nešimo rungtis, o akmenų sukėlime, estafetėje bei lagaminų nešime buvo antras.

Luito kėlimo rungtyje nugalėtojas pakartojo Lietuvos ir pasaulio rekordą, iškėlęs 140 kg sveriantį luitą.

V. Blekaitis varžybose surinko 52 taškus.

Dėl likusių prizinių vietų vyko atkakli kova tarp Sauliaus Brusoko, Viliaus Petrausko ir Dariaus Šukio.

Antras galutinėje įskaitoje su 44,5 taško buvo V. Petrauskas, laimėjęs estafetės rungtį.

S. Brusokas (42 tšk.) šį kartą liko trečiojoje pozicijoje, akmenų sukėlimo rungtyje nugalėjęs V. Petrauską.

D. Šukys, iki paskutinės rungties buvęs tarp lyderių, galutinėje įskaitoje su 36 taškais užėmė ketvirtąją vietą.

Penktojoje vietoje liko Nerijus Liobikas, šeštojoje - Darius Miškelis, septintojoje - Alvidas Brazdžius, aštuntojoje - Antanas Abrutis, laimėjęs lagaminų nešimo rungtį, devintojoje - Vilmantas Bliujus, dešimtojoje - Darius Mažėtis.

Galinių varžybų Birštone nebaigė Darius Vieraitis, patyręs traumą naščių nešimo rungtyje.