Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynes Lino Kleizos Denverio "Nuggets" klubas trečiadienį namuose po pratęsimo 115:118 (26:23, 15:33, 31:22, 34:28, 9:12) pralaimėjo dešimtą pergalę iš eilės iškovojusiems Jutos "Jazz" krepšininkams.

Lietuvis arenos šeimininkams pelnė 9 taškus, po krepšiu gynyboje atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išvengė klaidų bei surinko 3 pražangas.

Per daugiau nei 31 žaidimo minutę (31:19) L. Kleiza pataikė 3 tritaškius iš 4 bei prametė vienintelį dvitaškį.

34 taškus į svečių krepšį įmetė Allenas Iversonas (10 rezultatyvių perdavimų), 29 - Carmelo Anthony, 18 - Kenyonas Martinas (10 sugriebtų kamuolių), 12 - Anthony Carteris, 11 - Marcusas Camby (17 atkovotų kamuolių).

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Deronas Williamsas (29 tšk. ir 11 perdavimų), Kyle`as Korveris (27 tšk.), Mehmetas Okuras (15 tšk.) bei 10 sugriebtų kamuolių), Mattas Harpringas (13 tšk.) bei Paulas Millsapas (10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių).

Su 29 pergalėmis ir 19 pralaimėjimų "Nuggets" krepšininkai Vakarų konferencijoje septintąją poziciją dalijasi su "Golden State Warriors" komanda, o "Jazz" (32/18) klubas Vakaruose yra ketvirtas.