SEB BBL iššūkio taurės varžybose Kėdainių „Nevėžis“ išvykoje rezultatu 77:69 (23:20, 13:11, 26:17, 15:21) nugalėjo Kauno „Aisčių-Atletą“ ir turnyre pasiekė vienuoliktąją pergalę.

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir sužaidus daugiau nei 4 minutes rezultatu 10:8 pirmavo svečiai. Laiminti komanda keitės labai dažnai, o skirtumas tarp ekipų nebuvo didesnis nei 3 taškai. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 23:20 priekyje buvo „Nevėžis“.

Situacija aikštėje antrojo kėlinuko pradžioje nesikeitė, tačiau jam einant į pabaigą „Nevėžis“ spurtavo 9:0 išsiveržė į priekį 34:27, o tai buvo didžiausia kėdainiškių iki tol turėta persvara. Antrąjį ketvirtį dvitaškiu užbaigė ir skirtumą iki 5 sumažino „Aisčių-Atleto“ gynėjas Gintautas Vileita – 31:36.

Po didžiosios pertraukos „Nevėžis“ surengė įspūdingą 14:1 spurtą ir tai leido svečiams susikrauti dviženklį pranašumą – 50:34. Iki trečiojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 46 sekundes Povilas Šakinis pelnė 3 taškus ir rezultatas tapo 60:45 svečių naudai. Ketvirtis baigėsi „Nevėžiui“ pirmaujant 62:48.

Paskutiniajame ketvirtyje ir toliau iniciatyva priklausė „Nevėžiui“, tačiau per daug atsipalaidavę kėdainiškiai leido „Aisčių-Atletui“ sumažinti skirtumą iki vienaženklio, o jau po Valdo Dabkaus metimo likus rungtyniauti mažiau nei 3 minutes komandas skyrė vos 2 taškai – 65:57. Tiesa, čia pat 5 taškus be atsako pelnė svečiai ir nesusikomplikavę situacijos iškovojo pergalę.

„Nevėžis“: Ž.Stankus – 22 (5 atk. kam.), A.Viskontas – 21 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), P.Šakinis – 11 (4 atk. kam.), J.Ramanauskas – 10 (5 atk. kam.).

„Aisčiai-Atletas“: G.Vileita – 21 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), V.Dabkus – 19 (6 atk. kam.), P.Skurdauskas – 14 (7 atk. kam.).