Antrą pergalę iš eilės - devintą per dvylika paskutiniųjų mačų - Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" klubas, antradienį svečiuose po pratęsimo 132:124 (31:31, 25:22, 29:28, 28:32, 19:11) įveikęs Memfio "Grizzlies" krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams vėl pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų bei surinko 5 pražangas.

Per 28 žaidimo minutes Ž. Ilgauskas pataikė 6 dvitaškius iš 12 bei realizavo 2 baudos metimus iš 4.

Rezultatyviausias sezono rungtynes "Cavaliers" gretose sužaidė LeBronas Jamesas - 51 taškas, 8 sugriebti ir 3 perimti kamuoliai bei 9 rezultatyvūs perdavimai. Jis pataikė 6 tritaškius iš 12, 12 dvitaškių iš 13 bei 9 baudų metimus iš 16. Beveik pusę - 25 taškus - L. Jamesas įmetė per ketvirtąjį kėlinį bei pratęsimą.

50 ir daugiau taškų per savo karjerą NBA lygoje "Cavaliers" lyderis pelnė jau ketvirtą kartą.

18 taškų į arenos šeimininkų krepšį antradienio mače įmetė Danielis Gibsonas, 12 - Drew Goodenas (11 atkovotų kamuolių), 11 - Andersonas Varejao.

"Grizzlies" komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Rudy Gay (30 tšk.), Juanas Carlosas Navarro (26 tšk.), Mike`as Conley (20 tšk.), Pau Gasolis (19 tšk.) ir 12 sugriebtų kamuolių) bei Mike`as Milleris (12 taškų).

Praėjusio NBA sezono Rytų konferencijos čempionai Klivlendo krepšininkai Centriniame pogrupyje su 20 pergalių ir 18 pralaimėjimų tebėra antri, o Memfio (10/28) komanda yra Vakarų konferencijos Pietvakarių pogrupio autsaiderė (5 vieta).