Aštuonioliktą pergalę trisdešimt ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dariaus Songailos Vašingtono "Wizards" komanda, penktadienį svečiuose tik po pratęsimo 102:98 (23:17, 16:16, 35:23, 19:25; pratęsimas 15:11) įveikusi Altantos "Hawks" klubą.

Lietuvis pelnė 2 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo. Per 11 žaidimo minučių D. Songaila pataikė 1 dvitaškį iš 4.

22 taškų nugalėtojams pelnė Antawnas Jamisonas, 21 - Caronas Butleris, 19 - DeShawnas Stevensonas, 14 - Antonio Danielsas, 13 - Andray`us Blatche.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Joshas Smithas (35 tšk.), Joe Johnsonas (23 tšk.), Marvinas Williamsas (16 tšk.) ir Joshas Childressas (11 taškų).

Vašingtono komanda Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje ir toliau užima antrąją vietą, o Atlantos (15 pergalių ir 17 pralaimėjimų) krepšininkai šiame pogrupyje yra treti.