Antradienį sužaistos 26-erios iš 27-erių numatytų ULEB taurės turnyro aštuntojo turo rungtynių.
Į Sarajevą laiku nusigauti nepavyko Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalininkams "Šiaulių" krepšininkams, kurie šešių komandų A grupės rungtynes su "KK Bosna" (Bosnija) klubu, kurį pirmojo rato mače namuose nugalėjo 85:76, žais trečiadienį.

Pirmąją nesėkmę po septynių pergalių iš eilės patyrė Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija) klubas, A grupės lyderių dvikovoje svečiuose 94:96 nusileidęs Ankaros "Turk Telekom" (Turkija) krepšininkams, kurie iškovojo septintąją pergalę.

Abi komandos jau užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose.

Kitose grupės rungtynėse antradienį ketvirtąją pergalę iškovojo ir į trečiąją vietą pakilo Berlyno "Alba" (Vokietija), išvykoje 80:71 įveikusi grupės autsaiderį Gilfordo "Heat" (Anglija) penketuką.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija)     8  7  1  741:558
2. Ankaros "Turk Telekom" (Turkija)        8  7  1  747:685
3. Berlyno "Alba" (Vokietija)              8  4  4  641:643
4. "Šiauliai"                              7  3  4  567:573
5. Sarajevo "KK Bosna" (Bosnija)           7  2  5  615:644
6. Gilfordo "Heat" (Anglija)               8  0  8  540:748

Ketvirtąją nesėkmę patyrė, tačiau ketvirtą vietą C grupėje išsaugojo ir kovą dėl vietos atkrintamosiose varžybose tęsia Tomo Gaidamavičiaus ir Arvydo Čepulio Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija) klubas, namuose 72:83 (26:17, 10:22, 16:19, 20:25) nusileidęs Vršaco "Hemofarm Stada" (Serbija) ekipai.

A. Čepulis šeimininkams pelnė 19 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje. Per 32 minutes jis pataikė 5 tritaškius iš 12 ir 2 dvitaškius iš 4, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

T. Gaidamavičius į svečių krepšį įmetė 11 taškų, sugriebė 2 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. 32 minutes žaidęs lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 4 ir 4 dvitaškius iš 6.

Kitų C grupės rungtynių rezultatai:

"Hanzevast Capitals" - Žeronos "Akasvayu"                  91:105
Šarlerua "Spirou" - Stambulo "Galatasaray Cafe Crown"      64:62

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Žeronos "Akasvayu" (Ispanija)                 8  6  2  686:597
2. Vršaco "Hemofarm Stada" (Serbija)             8  6  2  660:635
3. Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" (Turkija)   8  5  3  649:584
4. Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija)            8  3  5  616:623
5. Šarlerua "Spirou" (Belgija)                   8  3  5  561:579
6. Groningeno "Hanzevast Capitals" (Olandija)    8  1  7  591:745

Vienvaldžiu D grupės lyderiu tapo Kęstučio Kemzūros treniruojamas "Chimki" (Rusija) klubas, užsitikrinęs vietą kitame varžybų etape. "Chimki" krepšininkai svečiuose 72:67 (15:21, 18:12, 20:17, 19:17) įveikė Frankfurto "D. Bank Skyliners" (Vokietija) ekipą ir iškovojo septintąją pergalę.

Į antrą vietą smuktelėjo šešis susitikimus laimėjusi Mindaugo Timinsko Valensijos "Pamesa" (Ispanija) komanda, antradienį išvykoje 70:77 (17:23, 19:22, 20:14, 14:18) nusileidusi Vloclaveko "Anwil" (Lenkija) penketukui. nepaisant nesėkmės "Pamesa" krepšininkai užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Lietuvis svečiams pelnė 5 taškus, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius. Per 31 minutę M. Timinskas pataikė vienintelį mestą tritaškį ir 1 dvitaškį iš 4.

Penktąją pergalę grupėje iškovojo trečią vietą užimantis Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) klubas su Tomu Delininkaičiu. "Azovmaš" krepšininkai namuose 76:62 (16:17, 31:18, 14:15, 15:12) nugalėjo Nansi SLUC (Prancūzija) ekipą ir beveik užsitikrino kelialapį į kitą varžybų etapą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs T. Delininkaitis pelnė 20 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Per 26 su puse minutės lietuvis pataikė 6 tritaškius iš 8 ir 1 dvitaškį iš 3.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. "Chimki" (Rusija)                             8  7  1  699:664
2. Valensijos "Pamesa" (Ispanija)                8  6  2  661:597
3. Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina)                8  5  3  646:659
4. Nansi SLUC (Prancūzija)                       8  3  5  649:631
5. Vloclaveko "Anwil" (Lenkija)                  8  3  5  603:630
6. Frankfurto "D. Bank Skyliners" (Vokietija)    8  0  5  559:636

Šeštąją pergalę iškovojo ir vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino F grupės turnyre pirmaujantis Roberto Javtoko Maskvos "Dinamo" (Rusija) klubas, svečiuose 104:98 (26:26, 37:31, 17:23, 24:18) įveikęs Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) komandą.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos nugalėtojams pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį ir blokavo 2 varžovų metimus. Per 32 su puse minutės jis prametė tritaškį, pataikė 7 dvitaškius iš 9 ir realizavo 3 baudų metimus iš 5.

Kitų F grupės rungtynių rezultatai:

Atėnų "Panellinios GS" - Nymburko ČEZ                       77:86
Ostendės "Telindus" - Bolonjos "Beghelli"                   62:60

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos "Dinamo" (Rusija)                     8  6  2  718:653
2. Nymburko ČEZ (Čekija)                         8  5  3  661:631
3. Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija)            8  5  3  676:672
4. Ostendės "Telindus" (Belgija)                 8  4  4  631:632
5. Bolonjos "Beghelli" (Italija)                 8  3  5  584:615
6. Atėnų "Panellinios GS" (Graikija)             8  1  7  582:649

G grupėje ketvirtąją nesėkmę patyrė ir į ketvirtąją poziciją smuktelėjo Aivaro Kiaušo Vroclavo "Asco Šląsk" (Lenkija) komanda, svečiuose 70:81 (17:21, 16:19, 16:22, 21:19) pralaimėjusi pirmąją pergalę iškovojusiam grupės autsaideriui Liudvigsburgo EnBW (Vokietija) penketukui.

A. Kiaušas per 15 minučių prametė tritaškį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Į trečią vietą pakilo ketvirtąją pergalę iškovojęs Atėnų "Panionios On Telecoms" (Graikija) klubas su Antanu Kavaliausku, išvykoje 89:87 (23:28, 25:20, 20:22, 21:17) įveikęs Vilerbano "Asvel Basket" (Prancūzija) ekipą.

A. Kavaliauskas nugalėtojams pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį. Per 16 minučių lietuvis pataikė visus 3 dvitaškius.

Trečiosiose grupės rungtynėse lyderiai Las Palmaso "Gran Canaria G.D." (Ispanija) krepšininkai namuose 80:75 įveikė Talino "Kalev-Cramo" (Estija) komandą.

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Las Palmaso "Gran Canaria G.D." (Ispanija)    8  6  2  652:595
2. Vilerbano "Asvel Basket" (Prancūzija)         8  5  3  697:648
3. Atėnų "Panionios On Telecoms" (Graikija)      8  5  3  662:644
4. Vroclavo "ASCO Sląsk" (Lenkija)               8  4  4  629:611
5. Talino "Kalev-Cramo" (Estija)                 8  3  5  600:667
6. Liudvigsburgo EnBW (Vokietija)                8  1  7  629:704

Ketvirtąją pergalę I grupėje iškovojo ir į antrą vietą pakilo Kazanės "Uniks" (Rusija) klubas su Darjušu Lavrinovičiumi. "Uniks" krepšininkai antradienį namuose 98:45 (26:14, 20:11, 26:14, 26:6) sutriuškino Jeruzalės "Hapoel" (Izraelis) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs puolėjas iš Lietuvos pelnė 21 tašką, atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovo metimą. D. Lavrinovičius per nepilnas 29 minutes prametė abu tritaškius, pataikė 9 dvitaškius iš 12 ir 3 baudų metimus iš 4.

Kitų I grupės rungtynių rezultatai:

Zadaro "Zadar" - Neimegeno "Eiffel Towers"                 84:65
Strasbūro SIG - Zgoželeco PGE Turow"                       61:64

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Zgoželeco "PGE Turow" (Lenkija)               8  7  1  569:538
2. Kazanės "Unics" (Rusija)                      8  4  4  663:609
3. Zadaro "Zadar" (Kroatija)                     8  4  4  664:612
4. Jeruzalės "Hapoel" (Izraelis)                 8  4  4  656:679
5. Strasbūro SIG (Prancūzija)                    8  3  5  554:615
6. Neimegeno "Eiffel Towers" (Olandija)          8  2  6  655:735

Trečiąją pergalę H grupėje iškovojo ir kovą dėl vietos atkrintamosiose varžybose tęsia Ramūno Butauto treniruojamas Rygos ASK (Latvija) klubas, namuose 70:60 nugalėjęs Kvakenbriuko "Artland Dragons" (Vokietija) komandą.

Kitų H grupės rungtynių rezultatai:

Sofijos "Lukoil Academic" - Trevizo "Benetton"             90:93
Po Ortezo "Elan Bernais" - Kijevo "BC Kyiv"                63:73

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Kijevo "BC Kyiv" (Ukraina)                    8  6  2  648:580
2. Trevizo "Benetton" (Italija)                  8  5  3  668:618
3. Sofijos "Lukoil Academic" (Bulgarija)         8  5  3  696:637
4. Kvakenbriuko "Artland Dragons" (Vokietija)    8  4  4  588:642
5. Rygos ASK (Latvija)                           8  3  4  577:577
6. Po Ortezo "Elan Bernais" (Prancūzija)         8  1  7  535:658

Kitų antradienį vykusių aštuntojo turo susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

B grupė -
Stambulo "Besiktas Cola Turka" - Železniko FMP             77:76
Kelno "99ers" - "Ventspils"                                84:76
Šalono "Elan" - Ovaro "Aerosoles"                          88:68

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

Podgoricos "Budučnost" - Fribūro "Benetton"                74:63

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Liubercų "Triumf" (Rusija)                    8  7  1  642:543
2. Podgoricos "Budučnost" (Juodkalnija)          8  6  2  614:567
3. Gmudeno "Swans" (Austrija)                    8  4  4  608:608
4. Antverpeno "Giants" (Belgija)                 8  3  5  603:637
5. Fribūro "Benetton" (Šveicarija)               8  3  4  592:631
6. Galil Eliono "Hapoel" (Izraelis)              8  1  7  601:674

Devintojo turo susitikimai bus žaidžiami po savaitės.