Linas Kleiza sekmadienį vėl pelnė 15 taškų, tačiau lietuvio Denverio "Nuggets" klubas Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse namuose 95:105 (21:26, 30:29, 21:20, 23:30) nusileido "Golden State Warriors" krepšininkams ir nutraukė septynių iš eilės pergalių savo aikštelėje seriją.

Šių klubų susitikimą penktadienį Oklende rezultatu 124:120 laimėjo Denverio komanda.

Be to, lietuvis sekmadienį po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo bei penkis prasižengė. Antrajame kėlinyje techninę pražangą užsidirbęs L. Kleiza 24 su puse žaidimo minutės (24:26) pataikė 1 tritaškį iš 3, 4 dvitaškius iš 6 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.

26 taškus aikštelės šeimininkams pelnė Carmelo Anthony, 15 - JR. Smithas, 13 - Allenas Iversonas ir 11 - Eduardo Najera.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Baronas Davisas (28 tšk.), Stephenas Jacksonas (23 tšk.), Alas Harringtonas (18 tšk.) ir Monta Ellis (13 taškų).

"Nuggets" krepšininkai su 18 pergalių ir 12 pralaimėjimų smuktelėjo į antrą Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio vietą, o "Golden State Warriors" (18/13) ekipa Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje liko trečia.

Naujuoju Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio lyderiu tapo tryliktąją pergalę iš eilės iškovojęs Portlando "Trail Blazers" (18/12) klubas, savo aikštelėje 97:72 sutriuškinęs Filadelfijos "76ers" penketuką.