Šeštąjį įvartį Škotijos futbolo čempionate pelnė Andrius Velička, tačiau lietuvio klubas šeštadienį XVIII turo mačą namuose 2:3 (0:1) pralaimėjo "Inverness Caledonian Thistle" ekipai bei dvylikos komandų turnyre su 20 taškų iš aštuntosios vietos nukrito į devintąją.

Visą mačą žaidęs A. Velička 90-ą minutę realizavo 11 m baudinį.

Pirmojo įvarčio autorius trečią nesėkmę iš eilės patyrusių aikštės šeimininkų gretose - Christophe`as Berra (62 min.).

Nugalėtojų, kurie su 25 taškais pakilo į šeštąją poziciją, gretose įvarčiais pasižymėjo Russellas Duncanas (22 min.), Johnas Rankinas (53 min. iš 11 m baudinio) ir Grahamas Bayne`as (90 min.).

Visas rungtynes "Hearts" sudėtyje žaidė Marius Žaliūkas, Audrius Kšanavičius rungtyniavo iki 34-os minutės, o Kęstutį Ivaškevičių 65-ą minutę pakeitė Saulius Mikoliūnas.

Antrojo kėlinio pradžioje (53 min.) Edinburgo vienuolikės vartininkas Eduardas Kurskis buvo įspėtas, o mačo pabaigoje (87 min.) - po antrojo įspėjimo - ir pašalintas iš aikštės. Ginti vartų paskutinėmis minutėmis stojo gynėjas Lee Wallace`as.

Du taškus šeštadienio rungtynėse prarado lyderis Glazgo "Celtic" (37 tšk.), rungtynes namuose rungtynes su ketvirtąją vietą užimančia "Hibernian" (28 tšk.) baigęs lygiosiomis 1:1.

Kitų šeštadienio Škotijos futbolo čempionato XVIII turo mačų rezultatai:

"Dundee United" - "Gretna" 1:2 "Motherwell" - "Falkirk" 0:3 "St Mirren" - "Kilmarnock" 0:0

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

12."Gretna" 17 2 3 12 15:39 9

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 13 įvarčių - Scottas McDonaldas (Glazgo "Celtic").