Antradienį sužaistos dar 24-os 2007-2008 metų ULEB taurės krepšinio turnyro šeštojo turo rungtynės, kuriose septyni aikštelėje pasirodę lietuviai pelnė 80 taškų.

Antrąją pergalę C grupėje iškovojo ir į ketvirtą vietą šešių ekipų turnyre pakilo Tomo Gaidamavičiaus ir Arvydo Čepulio Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija) klubas, svečiuose 95:81 (17:19, 23:19, 23:19, 32:24) nugalėjęs grupės autsaiderius Groningeno "Hanzevast Capitals" (Olandija) krepšininkus.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs A. Čepulis pelnė 21 tašką, atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Per 35 minutes jis pataikė 4 tritaškius iš 6, 2 dvitaškius iš 5 ir realizavo 5 baudų metimus iš 6.

T. Gaidamavičius svečiams pelnė 12 taškų, sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovo metimą. 36 minutes žaidęs lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 2, 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo 5 baudų metimus iš 7.

Kitų C grupės rungtynių rezultatai:

Šarlerua "Spirou" - Vršaco "Hemofarm Stada"                64:78
Žeronos "Akasvayu" - Stambulo "Galatasaray Cafe Crown"     89:78

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Žeronos "Akasvayu" (Ispanija)                 6  5  1  488:409
2. Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" (Turkija)   6  4  2  486:453
3. Vršaco "Hemofarm Stada" (Serbija)             6  4  2  480:470
4. Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija)            6  2  4  464:469
5. Šarlerua "Spirou" (Belgija)                   6  2  4  426:437
6. Groningeno "Hanzevast Capitals" (Olandija)    6  1  5  433:539

Šeštąją pergalę turnyre iškovojo vienvaldis D grupės lyderis Kęstučio Kemzūros treniruojamas "Chimki" (Rusija) klubas, išvykoje 80:77 (23:24, 24:14, 21:21, 12:18) palaužęs Nansi SLUC (Prancūzija) komandos pasipriešinimą.

Penktąją pergalę iškovojo antroje vietoje esanti Mindaugo Timinsko Valensijos "Pamesa" (Ispanija) ekipa, varžovų aikštėje 76:68 (29:17, 12:17, 19:13, 16:21) įveikęs grupės autsaiderius Frankfurto "Deutche Bank Skyliners" (Vokietija) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs M. Timinskas pelnė 20 taškų, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 26 minutes jis pataikė visus 4 tritaškius ir visus 4 dvitaškius.

Trečią susitikimą laimėjo ir ketvirtą vietą grupėje užimantis Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) klubas su Tomu Delininkaičiu, namuose 89:83 (25:21, 22:19, 18:22, 24:21) privertęs pasiduoti Vloclaveko "Anwil" (Lenkija) penketuką.

15 minučių žaidęs T. Delininkaitis į svečių krepšį įmetė 10 taškų, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Jis pataikė 2 tritaškius iš 4, vienintelį mestą dvitaškį ir abu baudų metimus.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. "Chimki" (Rusija)                             6  6  0  527:495
2. Valensijos "Pamesa" (Ispanija)                6  5  1  498:428
3. Nansi SLUC (Prancūzija)                       6  3  3  495:462
4. Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina)                6  3  3  468:497
5. Vloclaveko "Anwil" (Lenkija)                  6  1  5  439:496
6. Frankfurto "D. Bank Skyliners" (Vokietija)    6  0  6  428:477

Antrąją nesėkmę patyrė F grupės turnyre pirmaujantis Roberto Javtoko Maskvos "Dinamo" (Rusija) klubas, svečiuose 62:81 (11:14, 18:30, 17:22, 16:15) pralaimėjęs Bolonjos "Beghelli" (Italija) ekipai.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos svečiams pelnė 9 taškus ir po krepšiais atkovojo 5 kamuolius. Per 20 su puse minučių jis pataikė 4 dvitaškius iš 6 ir realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Kitų F grupės rungtynių rezultatai:

Belgrado "Crvena Zvezda" - Nymburko ČEZ                     74:96
Ostendės "Telindus" - - Atėnų "Panellinios GS"              83:71

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos "Dinamo" (Rusija)                     6  4  2  510:471
2. Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija)            6  4  2  495:487
3. Ostendės "Telindus" (Belgija)                 6  3  3  485:468
4. Nymburko ČEZ (Čekija)                         6  3  3  493:484
5. Bolonjos "Beghelli" (Italija)                 6  3  3  454:471
6. Atėnų "Panellinios GS" (Graikija)             6  1  5  424:480

G grupėje antrąją nesėkmę patyrė ir lyderės poziciją prarado į antrą vietą smuktelėjusi Aivaro Kiaušo Vroclavo "Asco Šląsk" (Lenkija) komanda, svečiuose 71:72 (15:17, 20:21, 21:21, 15:23) nusileidusi ketvirtąją pergalę iškovojusiems ir lyderiais tapusiems Las Palmaso "Gran Canarias" (Ispanija) krepšininkams.

25 minutes žaidęs A. Kiaušas pelnė 6 taškus ir blokavo varžovo metimą. Jis pataikė 3 dvitaškius iš 4 ir prametė vieną baudos metimą.

Trečiąją pergalę iškovojo ir į ketvirtąją poziciją pakilo Atėnų "Panionios On Telecoms" (Graikija) ekipa su Antanu Kavaliausku, namuose 90:66 (25:15, 27:17, 15:18, 23:16) sutriuškinusi Talino "Kalev-Cramo" (Estija) krepšininkus.

Vos 5 minutes aikštelėje praleidęs lietuvis pataikė vienintelį mestą dvitaškį ir pelnė 2 taškus. Be to jis spėjo atkovoti kamuolį ir atlikti rezultatyvų perdavimą.

Trečiosiose antradienio rungtynėse G grupėje Vilerbano "Asvel Basket" (Prancūzija) klubas savo aikštelėje 81:74 privertė pasiduoti Liudvigsburgo EnBW (Vokietija) penketuką.

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Las Palmaso "Gran Canaria G.D." (Ispanija)    6  4  2  482:449
2. Vroclavo "ASCO Sląsk" (Lenkija)               6  4  2  467:436
3. Vilerbano "Asvel Basket" (Prancūzija)         6  4  2  519:496
4. Atėnų "Panionios On Telecoms" (Graikija)      6  3  3  479:465
5. Talino "Kalev-Cramo" (Estija)                 6  3  3  462:496
6. Liudvigsburgo EnBW (Vokietija)                6  0  6  477:544

Ketvirtąją nesėkmę H grupėje patyrė ir į penktą vietą nukrito Ramūno Butauto treniruojamas Rygos ASK (Latvija) klubas, svečiuose 77:93 pralaimėjęs Sofijos "Lukoil Academic" (Bulgarija) krepšininkams.

Kitų H grupės rungtynių rezultatai:

Kijevo "Kyiv" - Trevizo "Benetton"                         73:89
Po Ortezo "Elan Bernais" - Kvakenbriuko "Artland Dragons"  61:79

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Kijevo "BC Kyiv" (Ukraina)                    6  4  2  494:445
2. Sofijos "Lukoil Academic" (Bulgarija)         6  4  2  515:468
3. Kvakenbriuko "Artland Dragons" (Vokietija)    6  4  2  452:481
4. Trevizo "Benetton" (Italija)                  6  3  3  487:468
5. Rygos ASK (Latvija)                           6  2  4  435:436
6. Po Ortezo "Elan Bernais" (Prancūzija)         6  1  5  412:497

Ketvirtąjį pralaimėjimą I grupės turnyre patyrė ir į penktą vietą smuktelėjo Kazanės "Uniks" (Rusija) klubas, kuriame dėl traumos nežaidžia Darjušas Lavrinovičius. "Uniks" krepšininkai antradienį svečiuose 64:76 turėjo pripažinti Zadaro "Zadar" (Kroatija) penketuko pranašumą.

Kitų I grupės rungtynių rezultatai:

Neimegeno "Eiffel Towers" - Zgoželeco PGE Turow"           70:77
Strasbūro SIG - Jeruzalės "Hapoel"                         81:72

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Zgoželeco "PGE Turow" (Lenkija)               6  5  1  455:405
2. Zadaro "Zadar" (Kroatija)                     6  3  3  508:470
3. Jeruzalės "Hapoel" (Izraelis)                 6  3  3  499:484
4. Strasbūro SIG (Prancūzija)                    6  3  3  436:457
5. Kazanės "Unics" (Rusija)                      6  2  4  471:507
6. Neimegeno "Eiffel Towers" (Olandija)          6  2  4  493:539

Kitų antradienį vykusių antrojo turo susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

B grupė -
Stambulo "Besiktas Cola Turka" - "Ventspils"               84:77
Šalono "Elan" - Kelno "99ers"                              81:87
Ovaro "Aerosoles" - Železniko FMP                          70:80

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

Antverpeno "Giants" - Fribūro "Benetton"                   58:50

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Liubercų "Triumf" (Rusija)                    6  5  1  482:397
2. Podgoricos "Budučnost" (Juodkalnija)          6  4  2  464:439
3. Fribūro "Benetton" (Šveicarija)               6  3  3  463:469
4. Gmudeno "Swans" (Austrija)                    6  3  3  447:464
5. Antverpeno "Giants" (Belgija)                 6  2  4  460:484
6. Galil Eliono "Hapoel" (Izraelis)              6  1  5  451:514

Septintojo turo susitikimai bus žaidžiami gruodžio 18-19 dienomis.