Pirmą nesėkmę po devynių pergalių iš eilės Ukrainos vyrų krepšinio superlygoje patyrė šią savaitę iš vyriausiojo trenerio pareigų Algirdą Brazį atleidęs Mariupolio "Azovmaš" klubas, kuriame rungtyniauja Tomas Delininkaitis.

Nugalėtojos titulą ginanti "Azovmaš" ekipa šeštadienį namuose 80:96 (22:18, 26:29, 21:19, 11:20) nusileido ketvirtojoje pozicijoje esančiai Južno "Chimik" (6 pergalės ir 4 pralaimėjimai) komandai.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po dukart suklydo bei prasižengė. Per 24 žaidimo minutes T. Delininkaitis pataikė 3 tritaškius iš 6 bei realizavo abu baudų metimus.

Nepasisekė penktąją vietą užimančiam bei du lietuvius savo gretose turinčiam Čerkasų "Čerkaski Mavpy" (5/5) klubui, kuris savo aikštelėje 83:95 (31:25, 13:13, 19:29, 20:28) turėjo pripažinti dešimtą pergalę iš eilės iškovojusios bei vienvalde dvylikos ekipų turnyro lydere tapusios Kijevo "BC Kyiv" komandos pranašumą.

Rolandas Jarutis aikštelės šeimininkams pelnė 16 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po krepšiu sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, po 3 kartus suklydo ir prasižengė. Per 24 minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 5, 3 dvitaškius iš 5 bei visus 7 baudų metimus.

Martyno Andriukaičio sąskaitoje - 12 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 2/4, baudos 5/5), 10 sugriebtų ir 1 perimtas, 2 klaidos bei 3 pražangos (38 min.).

Penktą pergalę iškovojo bei į šeštąją poziciją pakilo Rimanto Endrijaičio treniruojamas Sumų "Sumychimprom" klubas su dviem lietuviais, šeštadienį išvykoje 82:79 (16:15, 23:23, 19:17, 24:24) įveikęs Rovno "BC Pulsar 93" krepšininkus.

8 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė, 9 kamuolius sugriebė, 2 rezultatyvius perdavimus atliko, 3 kartus suklydo bei dukart prasižengė Vilius Gabšys. Jis per 22 minutes pataikė 2 tritaškius iš 6 bei 1 dvitaškį iš 3.

Andriaus Lepinaičio sąskaitoje - 3 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/1, baudos 1/4) taškai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, klaida, blokuotas varžovo metimas bei 3 pražangos (24 min.).