Vienuolitą kartą surengto konkurso "Metų automobilis" nugalėtoju Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamuose rinkimuose tapo korėjiečių automobilis „Kia Cee‘d“.

Antroje vietoje liko C klasės „Mercedes-Benz” automobilis, trečioji vieta skirta „Peugeot 308” modeliui, ketvirtoji - „Ford Mondeo”, penktoji - „Renault Laguna“..

„Tautos automobilio 2008“ nominaciją pelnė „Mitsubihsi Lancer“, nurungęs antroje vietoje likusį „Ford Mondeo“.

„Metų visureigio 2008“ titulą iškovojo „VW Tiguan“, įveikęs 6 varžovus.

Saugiausiąjį konkurso automobilis - japoniškas „Toyota Corolla”.

Geriausiu „Verslo klasės” automobiliu pripažintas „Lexus LS 600h“, o „Karjeros automobiliu” nominuotas C klasės „Mercedes-Benz“.

Finalinio vakaro metu „Sportiškiausio automobilio” titulas paskirtas BMW 118, o prizą už geriausią dizainą pelnė „Mini Cooper Clubman”. „Moterų aistros objekto” prizas atiteko „Mazda2” mažylei.

Baigiamojo vakaro metu taip pat paskelbta, kad visiems į finalinį penketuką patekusiems ir kitas nominacijas laimėjusiems automobiliams „Lietuvos draudimas" ir „SEB Vilniaus banko lizingas” kitais metais taikys specialias draudimo ir lizingo sąlygas.

„Metų automobilį“ rinkę žurnalistai išbandė minėtus modelius Lietuvos pajūryje.