Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Kauno "Žalgiris" namuose 81:74 (18:18, 17:21, 27:18, 19:17) nugalėjo Šiaulių "Šiaulių" krepšininkus.

Pirmasis taškus pelnė Marcusas Brownas, taip išvesdamas "Žalgirio" komandą į priekį (3:0). Abi ekipos demonstravo daugiau gynybinį krepšinį ir įpusėjus kėliniui, po taiklaus Antonio Granto tolimo metimo, rezultatas buvo lygus - 7:7.

Kauniečiams sunkiai sekėsi stabdyti Donatą Zavacką, kuris per pirmąsias 8 minutes pelnė 8 taškus. Tuo tarpu "Šiauliams" daugiausiai problemų darė Michaelas Bradley - per 10 minučių 10 taškų.

Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus - 18:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje Saulius Kuzminskas pirmąkart išvedė Šiaulių komandą į priekį (20:18). Netrukus svečių persvara padidėjo iki 7 taškų (32:25). "Šiauliai" iki tol idealiai atakavo iš toli - 6 iš 6 bandymų.

Iki ilgosios pertraukos "Žalgirio" komanda "Šiaulių" persvarą spėjo sumažinti iki 4 taškų (35:39).

Trečiąjį ketvirtį kauniečiai pradėjo M. Bradley dėjimu į krepšį (37:39). Kiek vėliau, po M. Browno tritaškio, "Žalgiris" išsiveržė į priekį (45:43). Tuomet prasidėjo kova taškas į tašką.

Kiek saugesnę persvarą šeimininkai susikrovė artėjant kėlinukui į galą. Jonui Mačiuliui pataisius netaiklų M. Browno metimą, kauniečiai priekyje buvo jau 8 taškais (59:51). Ant atsarginių žaidėju suolelio tuomet privalėjo atsisėsti keturias pražangas susirinkęs "Šiaulių" lyderis D. Zavackas.

Iki kėlinuko pabaigos likus 1 minutei "Žalgirio" persvara tapo dviženklė (62:52). Po sužaistų 30 minučių Kauno komandos pranašumas buvo 5 taškai (62:57).

Paskutiniajame ketvirtyje rungtynių scenarijus iš esmės nesikeitė. Svečiai pradžioje buvo priartėję iki 4 taškų, tačiau vėliau "Žalgiris" savo persvarą padidino iki 9 (70:61).

Paskutiniosiomis minutėmis Lietuvos čempionai neklydo ir iškovojo pergalę. (81:74)

"Žalgiris": M. Bradley (7 atk. kam., 5 kl.) ir M. Brownas (6/8 tritaškių) - po 20, G. Jurakas 14, M. Popovičius 10, J. Mačiulis 7, D. Collinsas 5 (5 rez. perd.).

"Šiauliai": D. Zavackas 20 (4/6 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 6/6 baudų), A. Grantas 16 (8 atk. kam.), M. Ruikis 13 (3/4 tritaškių), S. Kuzminskas 7, G. Maceina 5.