Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę iškovojo šalies čempionės Šiaulių "Gintros-Unitersiteto" futbolininkės, finale, 4:0 (2:0) sutriuškinusios pirmenybių vicečempiones Ukmergės "TexTilitės" futbolininkes.

Įvarčius nugalėtojoms pelnė Jurgita Mačikunytė, Rasa Imanalijeva, Dovilė Jakaitė ir Viktorija Budrytė.

Mače dėl trečiosios vietos Naujosios Akmenės "Akmenė" 1:0 (0:0) įveikė Vilniaus "Vėtrą".

Pergalingo įvarčio autore tapo Henrika Gustytė.

Varžybų ketvirtfinalyje šiaulietės Akmenės vienuolikė sutriuškino 4:0, "Textilitė" sostinės atstove nugalėjo 1:0.

Tris įvarčius LFF taurės turnyre pelniusi J. Mačikunytė tapo rezultatyviausia turnyro žaidėja.

Geriausia sauge pripažinta V. Budrytė.

Tose pačiose kategorijose šios futbolininkės buvo pripažintos geriausiomis ir 2007 metų A lygos moterų futbolo čempionate.

Absoliučiai geriausių futbolininkių rinkimuose pirmoji vieta atiteko Raimondai Kudytei, o trečioji - V. Budrytei.