Antradienį Ispanijos sostinėje prasidėjo WTA Championships baigiamasis pajėgiausių aštuonių sezono moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3 mln. JAV dolerių.

Pergalingai turnyrą pradėjo pajėgiausia planetos tenisininkė nugalėtojos titulą ginanti belgė Justine Henin. Jau devynis turnyrus šį sezoną laimėjusi belgė pirmajame keturių žaidėjų "Geltonosios" grupės mače 6:1, 7:6 (7:4) nugalėjo septintąjį reitingą turinčią rusę Anną Čakvetadzę.

Po to, kai Vimbldono teniso turnyro pusfinalyje nusileido prancūzei Marion Bartoli, Justine Henin jau iškovojo jau 21-ąją pergalę iš eilės.

Paskutinį kartą daugiau, kaip 20 susitikimų iš eilės laimėjo kita belgė Kim Clijsters, 2005 metais taip pat nugalėjusi 21-ą varžovę.

Kitame "Geltonosios" grupės susitikime jau trečiadienį trečioji turnyro raketė serbė Jelena Jankovič žais su penktąja pagal reitingą amerikiete Serena Williams.

"Raudonojoje" grupėje varžysis rusės Svetlana Kuznecova (2 pagal reitingą) ir Marija Šarapova (6), serbė Ana Ivanovič (4) bei slovakė Daniela Hantuchova (8).