Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynėse be pralaimėjimų žengiantis Vilniaus "Lietuvos rytas" išvykoje, tik rungtynių pabaigoje, rezultatu 83:68 (24:15, 11:20, 21:19, 27:14) sugebėjo palaužti Rygos "Barons/LMT" krepšininkų pasipriešinimą. Tai buvo septintoji vilniečių pergalė elitiniame divizione.

Beveik dvi minutes nei viena komanda negalėjo pelnyti taškų, o pirmieji juos pelnė latviai. Po Giedriaus Gusto tritaškio „Barons/LMT“ pirmavo 5:0. Tolimu metimu atsakė ir Matthew Nielsenas. Kiek vėliau žaidimas išsilygino, tačiau tai „Lietuvos ryto“ trenerio Aleksandro Trifunovičiaus netenkino ir rezultatui esant 9:8, varžovų naudai, jis paprašė minutės pertraukėlės. Po jos vilniečių žaidimas pagerėjo ir pirmąjį kėlinuką svečiai užbaigė turėdami 9 taškų pranašumą – 24:15.

Sužaidus vieną minutę antrajame ketvirtyje, Martynas Gecevičius pataikė iš toli ir suteikė savo komandai dviženklį pranašumą – 27:17. Vis dėlto po to „Barons/LMT“ pelnė 6 taškus be atsako ir rezultatas tapo 23:17. „Lietuvos rytui“ ir toliau nepavyko atitrūkti, tuo tarpu varžovai po Armando Škelės baudos metimų sušvelnino atsilikimą iki 3 taškų – 27:30. Chuckas Eidsonas prametė abi baudas, o G.Gustas dvitaškio sumažino deficitą iki minimumo (29:30). Iki didžiosios pertraukos likus 46 sekundėm Raimunds Vaikulis pataikė dvitaškį ir rezultatas tapo lygus – 33:33. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo taip pat esant pusiausvyrai – 35:35.

Trečiojo kėlinuko pradžioje, kaip ir prasidėjus rungtynėms, abi komandos sunkiai rinko taškus, o 4 taškų pranašumą po A.Škele baudų įgijo varžovai, tačiau Artūro Jomanto tritaškis ir Kenano Bajramovičius metimas sugrąžino minimalų vilniečių pranašumą – 40:39. Po 5 iš eilės K.Bajramovičiaus taškų „Lietuvos rytas“ pirmavo 49:45, bet tritaškį pataikęs R.Vaikulis vėl sumažino skirtumą iki minimumo – 48:49. Varžovai visgi nesurado būdų kaip apsiginti prieš K.Bajramovičių. Tuo metu per 7 minutes jis pelnė 9 taškus, o po 2 Holliso Price baudos metimų „Lietuvos rytas“ įgijo 5 taškų pranašumą – 53:48. Tiesa, Kaspars Berzins pataikė dvitaškį, o R.Vaikulis 2 baudas ir „Barons/LMT“ deficitas tebuvo 1 taškas (52:53). Prieš lemiamą kėlinuką „Lietuvos rytas“ pirmavo vos 2 taškais – 56:54.

Ketvirtąjį kėlinuką vilniečiai pradėjo sėkmingiau: H.Price jį pradėjo tritaškiu, o po kelių minučių Marijono Petravičiaus dėjimas „Lietuvos rytui“ suteikė 9 taškų pranašumą – 59:68. Iki susitikimo pabaigos likus 3 su puse minutės K.Bajramovičius pataikė vieną baudą iš dviejų ir vilniečiai po ilgos pertraukos įgijo dviženklį pranašumą – 73:63. Čia pat dar tritaškį pridėjo Mindaugas Lukauskis ir rezultatas tapo 76:63 „Lietuvos ryto“ naudai. Per likusį rungtynių laiką latviai nesugebėjo likviduoti tokio deficito ir turėjo pripažinti BBL čempionų pranašumą.

"Lietuvos rytas": K.Bajramovičius - 20 (14 min.), H.Price - 19 (5 rez. perd.), M.Nielsenas - 14 (8 atk. kam.), M.Petravičius - 10 (5 atk. kam.), M.Lukauskis - 8 (5 atk. kam.).

"Barons/LMT": G.GUstas - 14, R.Vaikulis - 13, A.Škele (8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir A.Darnell (6 atk. kam.) - po 11, K.Berzins - 8.