Ketvirtąjį bronzos medalį Lietuvos komandai Indijoje vykstančiose IV pasaulio kariškių sporto žaidynėse iškovojo Indrė Jakubaitytė, ketvirtadienį užėmusi trečią vietą ieties metimo varžybose.

I. Jakubaitytė ietį nuskraidino 54,93 m ir nusileido tik čempione tapusiai kinei Li Zhang (59,96 m) bei sidabrą iškovojusiai rusei Ladai Černovai (59,60 m).

1500 m finale ketvirtadienį bėgusi Rasa Drazdauskaitė nuotolį įveikė per 4 minutes 28,2 sekundės ir, aplenkusi tik Ugandos atstovę Caterinę Weromrea (4:29,9), liko tik vienuolikta.

Čempione tapo lenkė Sylwia Ejzys (4:16,9), sidabras įteiktas bulgarei Danielai Iordanovai (4:17,0), o bronzos medaliai atiteko latvei Innai Poluskinai bei rusei Olgai Komiaginai (abi 4:17,8).

Pirmuosius tris bronzos medalius Lietuvos komandai pelnė graikų-romėnų imtynių atstovai.