Kauno “Žalgiriui” nepavyko parklupdyti NBA komandos jos arenoje. Antrose rungtynėse viešnages JAV metu LKL čempionai po atkaklios kovos pralaimėjo Toronto “Raptors” ekipai rezultatu 99:105 (21:30, 27:23, 29:26, 22:26). Likus žaisti tris minutes, kauniečiai pirmavo 3 taškais, bet galiausiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Raptors“ ekipa startavo pelnydama 6 taškus iš eilės, bet netrukus sulaukė atsako. Marcusas Brownas ir DeJuanas Collinsas dukart buvo sumažinę skirtumą iki 2 taškų (10:12, 14:16). Pagirtinai rungtyniavęs žalgiriečių įžaidėjas per pirmąjį kėlinį iš viso surinko 10 taškų, tačiau jo pabaigoje Toronto ekipa įgijo 9 taškų persvarą (30:21).

NBA klubas sėkmingiau pradėjo ir antrąjį kėlinį, kurio pradžioje buvo priekyje 34:21. Tada puikiai į žaidimą įsijungė Marko Popovičius, pelnęs 8 taškus iš eilės bei pataikęs du tritaškius. „Raptors“ komanda porą kartų buvo susigrąžinusi dviženklį pranašumą (43:33, 45:35), bet šeši Jono Mačiulio ir keturi M.Browno taškai prieš pat didžiąją pertrauką sumažino skirtumą iki 5 taškų (48:53).

Po Jasono Kapono tritaškio šeimininkai pirmavo 58:48, tačiau „Žalgirio“ krepšininkai ir toliau nepaisė NBA autoritetų. Kauniečiai laimėjo atkarpą 15:4 ir po Tanokos Beardo bei J.Mačiulio tritaškių išsiveržė pirmyn 63:62. Per likusias 6 trečiojo kėlinio minutes pirmaujanti komanda keitėsi 9 kartus, o J.Mačiulis per ketvirtį surinko 13 taškų.

Paskutinįjį kėlinį Jonas pradėjo taikliu tritaškiu, o po dar vieno jo dvitaškio „Žalgiris“ įgijo 5 taškų persvarą (84:79). „Raptors“ trenerių paimta minutės pertraukėlė leido Toronto krepšininkams susikaupti ir laimėti atkarpą 11:2, bet Gorano Jurako tolimas metimas ir 4 M.Browno taškai vėl sumažino šeimininkų pranašumą iki minimumo (93:94). Tuomet D.Collinsas pelnė 6 taškus iš eilės ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 99:96. Visgi per paskutines 3 rungtynių minutes kauniečiai nesugebėjo atrakinti varžovų krepšio ir NBA komanda, likus žaisti mažiau nei 30 sekundžių, įtvirtino savo sunkią pergalę.

Kauno „Žalgirio“ ekipai taškus pelnė: Jonas Mačiulis 24, DeJuanas Collinsas 16 (6 rezultatyvūs perdavimai), Tanoka Beardas 13 (6 atk. kam.), Marcusas Brownas 12, Paulius Jankūnas 8, Goranas Jurakas 8 (6 atk. kam.), Marko Popovičius 8 (1/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), Mantas Kalnietis 6 (6 atk. kam., 3 rez. perd.), Dainius Šalenga 4. Eurelijus Žukauskas taškų nepelnė, bet atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 3 varžovų metimus.

Toronto „Raptors“ gretose išsiskyrė 13 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų surinkęs T.J. Fordas. Jasonas Kapono įmetė 13 taškų, o Radoslavas Nesterovičius, Jose Calderonas, Juanas Dixonas ir Krisas Humphries pridėjo po 12 taškų. Andrea Bargnani pelnė 8 (8 atk. kam.), o Jorge Garbajosa pridėjo 7 taškus.