Antrą pralaimėjimą trečiose ikisezoninėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) rungtynėse patyrė Klivlendo „Cavaliers“ ekipa su Žydrūnu Ilgausku, penktadienį namuose 90:96 (26:24, 21:28, 19:28, 24:16) nusileidusi Sietlo "SuperSonics" krepšininkams. Denverio „Nuggets“ su Linu Kleiza iškovojo antrąją pergalę iš eilės, namuose 118:102 (32:32, 32:24, 33:23, 21:23) įveikę Portlendo „Trail Blazers“.

Ž. Ilgauskas Klyvlendui pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo bei dukart prasižengė. Per 26 žaidimo minutes Ž. Ilgauskas pataikė 3 dvitaškius metimus iš 6.

19 taškų į svečių krepšį įmetė Shannonas Brownas, 14 - LeBronas Jamesas, 13 - Ira Newble`as, 10 - Danielis Gibsonas.

Sietlo komandos gretose gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Chrisas Wilcoxas (20 tšk.), Kevinas Durantas (15 tšk.) bei Wally Szczerbiakas (14 taškų).

L. Kleiza Denverio „Nuggets“ pelnė 19 taškų, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei triskart prasižengė. Per 27 žaidimo minutes L. Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 3, 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo 6 baudų metimus iš 7.

Sėkmingiau už Lietuvos krepšininką žaidė tik 22 taškus įmetęs Carmelo Anthony. 17 taškų į "Trail Blazers" krepšį įmetė Allenas Iversonas, 14 - Marcusas Camby, 13 - Antohony Robersonas.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Martellis Websteris (19 tšk.), Travisas Outlaw (18 tšk.), Taureanas Greenas (13 tšk.) ir Channingas Frye (11 taškų).

Kitų penktadienio NBA lygos ikisezoninių rungtynių rezultatai: Čikagos "Bulls" - Dalaso "Mavericks" 100:92, Detroito "Pistons" - Jutos "Jazz" 85:100, Orlando "Magic" - Majamio "Heat" 102:69, Filadelfijos "76ers" - Nju Džersio "Nets" 90:91 (po pratęsimo).