Elektrėnų "Energijos" ledo ritulininkai pergale pradėjo Žemyno taurės turnyro antrojo etapo keturių komandų C grupės turnyrą Olandijoje, penktadienį po pratęsimo 6:5 (3:1, 2:4, 0:0, 1:0) įveikę Zagrebo "Mladost" (Kroatija) klubą.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Martynas Šlikas bei Artūras Visockas, po vieną - Karolis Šlikas ir Artūras Švedavičius. Pastarojo žaidėjo įvartis 63-ią mačo minutę buvo pergalingas.

Varžovų gretose trimis įvarčiais pasižymėjo Denisas Kadičius.

Šeštadienį lietuvių varžove bus turnyro lydere tapusi šeimininkė Tilburgo "Destil Trappers" ekipa, kuri penktadienio vakarą 5:4 (0:0, 2:3, 3:1) nugalėjo "D. E. Dunaujvaros" (Vengrija) ledo ritulininkus.

Žemyno taurės C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynėse, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Tilburgo "Destil Trappers" 1 1 0 0 0 5:4 3
2. Elektrėnų "Energija" 1 0 1 0 0 6:5 2
3. Zagebo "Mladost" 1 0 0 1 0 5:6 1
4. "D.E. Dunaujvaros" 1 0 0 0 1 4:5 0

Tik turnyro Olandijoje nugalėtojas iškops į trečiąjį Žemyno taurės ledo ritulio turnyro etapą, kuris lapkričio 16:18 dienomis vyks Grenoblyje (Prancūzija).