Kauno "Žalgirio" krepšininkai pergalingai pradėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybes. Kauniečiai namų aikštelėje rezultatu 99:65 (26:21, 23:16, 32:16, 18:12) sutriuškino Vilniaus "Sakalų" komandą ir iškovojo pirmąją pergalę.

Šioms rungtynėms nebuvo registruotas sirguliuojantis "Žalgirio" vidurio puolėjas Eurelijus Žukauskas, o "Sakalų" komandoje į aikštelę neišbėgo Justas Sinica.

Lygi kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kuomet į kiekvieną kauniečių bandymą atitrūkti „Sakalai“ atsakydavo taikliais tritaškiais. Pirmosiomis minutėmis „Žalgirį“ į priekį vedė į aikštelę po trejų praleistų rungtynių sugrįžęs Tanoka Beardas, po kurio dėjimo žalgiriečiai pirmavo 10:7. Vėliau keliose atakose sėkmingai sužaidė Marcusas Brownas, o Dainius Šalenga pridėjo du tritaškius.

Antrojo kėlinio pradžioje Marko Popovičius triskart pataikė iš toli, Jonas Mačiulis pridėjo dvitaškį su bauda ir 19:2 spurtavęs„Žalgiris“ įgijo 19 taškų pranašumą (45:26). Tačiau tada „Sakalų“ krepšininkai įmetė 3 tritaškius iš eilės ir buvo nukirpę šeimininkų persvarą iki 10 taškų.

Po ilgosios pertraukos žalgiriečiai puikiai rengė greitas atakas, kurių metu D.Šalenga pelnė 7 taškus iš eilės, o T.Beardas dėjimu padidino kauniečių persvarą iki 18 taškų (58:40). Trečiojo kėlinio antroje pusėje „Žalgiris“ sužaidė dar vieną gerą atkarpą 17:2 ir susikrovė triuškinančią persvarą (80:49). Spurto metu iš toli taikliai atakavo M.Popovičius ir Mantas Kalnietis, po to dar atlikę po rezultatyvų perdavimą laisvam po krepšiu likusiam Goranui Jurakui.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje pasirodę mažiau patyrę „Žalgirio“ krepšininkai tęsė vyresnių kolegų pradėtą darbą. Šešias su puse minutės varžovams nė taško įmesti neleidę kauniečiai, patys pelnė 13 taškų ir dar labiau padidino pranašumą (94:53). Paskutinę minutę žiūrovų prašymas pelnyti šimtąjį tašką nebuvo įgyvendintas, tačiau žalgiriečiai šventė įtikinamą pergalę 99:65.

"Žalgiris": M.Popovičius 15 (tritaškiai 4/7), T.Beardas 14 (7 atk.kam.), D.Šalenga 13, G.Jurakas 11 (7 atk.kam.), M.Brownas ir M.Kalnietis (10 rez.perd.) - po 10, V.Dilys 9, P.Jankūnas 6 (7 atk.kam.), A.Milaknis 5, D.Collinsas ir J.Mačiulis - po 3.

"Sakalai": G.Kurtinaitis 17, R.Matulis 12, A.Labuckas 10 (6 atk.kam.), E.Kučiauskas 8 (4 per.kam.), J.Kaziliūnas, P.Abramavičius ir V.Šarakauskas (11 atk.kam.) - po 6.