Trijų iš eilės pralaimėjimų seriją Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse nutraukė antrą vietą Rytų konferencijoje užimantis bei Centrinio pogrupio lyderiu tapęs Klivlendo "Cavaliers" (24 pergalės ir 16 pralaimėjimų) klubas su Žydrūnu Ilgausku, šeštadienį svečiuose po pratęsimo 106:104 (25:27, 19:35, 29:23, 25:13, 8:6) įveikęs ketvirtą vietą Ramiojo vandenyno pogrupyje bei dešimtąją poziciją tarp penkiolikos Vakarų konferencijos ekipų užimančią "Golden State Warriors" (19/22) komandą, kurioje debiutavo Šarūnas Jasikevičius.

Žydrūnas Ilgauskas pasižymėjo dvigubu dubliu, pelnęs 14 taškų ir po krepšiais atkovojęs 11 kamuolių. Per 25 minutes vidurio puolėjas pataikė 5 dvitaškius iš 12, realizavo 4 baudų metimus iš 7, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, 4 kartus suklydo bei 3 prasižengė.

Rezultatyviau už Ž. Ilgauską nugalėtojų gretose žaidė LeBronas Jamesas (32 tšk.) ir Larry Hughesas (15 taškų).

Naujojoje komandoje debiutavęs Šarūnas Jasikevičius per 21 minutę pelnė 10 taškų, atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jis paraikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 4 bei 1 baudos metimą iš 2.

29 taškus šeimininkams, kurie patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės, pelnė Stephenas Jacksonas, 16 - Monta Ellis, 14 - Alas Harringtonas, 12 - Mattas Barnesas.