Tris įvarčius šeštadienį Škotijos Škotijos futbolo pirmenybių VIII turo rungtynėse pelnė lietuviai, o Edinburgo "Hearts" klubas namuose 4:2 (2:0) nugalėjo "Falkirk" (10 vieta - 7 tšk.) ekipą ir su 14 taškų dvylikos komandų turnyre iš s šeštosios pozicijos pakilo į penktąją.

Pirmuosius įvarčius šiame sezone pelnė iki 60 minutės žaidęs Audrius Kšanavičius (5 min.) ir visą susitikimą rungtyniavęs Marius Žaliukas, o trečiąjį susitikimo įvartį įmušė, jau trečiąjį kartą šiame sezone pasižymėjęs, Andrius Velička (58 min.), kuris buvo pakeistas 64-ą minutę.

Be jų "Hearts" ekipoje visą mačą žaidė Tomas Kančelskis, o tarp atsarginių liko Kęstutis Ivaškevičius.

Ketvirtąjį įvartį nugalėtojams šeštadienį pelnė Christianas Nade (68 min.).

Svečių gretose pasižymėjo Grahamas Barrettas (87 min.) ir Pedro Moutinho (89 min.).

Naujų čempionato lyderiu tapo Edinburgo "Hibernian" klubas, šeštadienį išvykoje 1:0 (0:0) įveikęs Glazgo "Rangers" vienuolikę.

Pergalingą įvartį 61-ą minutę įmušė Davidas Murphy`s.

Po šios pergalės "Hibernian" futbolininkai surinko 21 tašką ir dviem taškais aplenkė Glazgo "Celtic" bei Glazgo "Rangers" komandas.

Kitose šeštadienio susitikimuose "Dundee United" namuose 1:0 (0:0) įveikė "Motherwell" ekipą, o "Kilmarnock" ir "Inverness Caledonian Thistle" vienuolikių rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. "Hibernian" 9 6 3 0 18:9 21
2. "Celtic" 8 6 1 1 27:6 19
3. "Rangers" 9 6 1 2 24:9 19
4. "Dundee United" 9 5 1 3 12:8 16
5. "Hearts" 9 4 2 3 16:15 14
6. "Motherwell" 9 4 1 4 9:10 13
7. "Kilmarnock" 9 3 3 3 10:12 12
8. "Aberdeen" 8 2 2 4 9:13 8