Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrą vietą Šiaurės Vakarų pogrupyje bei septintąją poziciją tarp penkiolikos Vakarų konferencijos ekipų užimantis Lino Kleizos Denverio "Nuggets" (20 pergalių ir 17 pralaimėjimų) klubas.

Šeštadienį "Nuggets" svečiuose po pratęsimo 121:113 (25:31, 28:27, 24:28, 31:22, 13:5) įveikė trečioje pozicijoje Pietvakarių pogrupyje bei šeštojoje Vakarų konferencijoje esančią Hiustono "Rockets" (25/16) komandą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 12 taškų, sugriebė 2 kamuolius, kartą suklydo bei dusyk prasižengė. Per 23 minutes L. Kleiza pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 3 bei visus 4 baudų metimus.

Net 36 taškus nugalėtojams pelnė Allenas Iversonas, 24 - J.R.Smithas 14 - Nene Hilario, po 12 - Marcusas Camby ir Steve`as Blake`as.

Šeimininkų gretose, kurie patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą iš eilės, išsiskyrė Tracy McGrady (24 tšk.), Juwanas Howardas (21 tšk.), Raferis Alstonas (16 tšk.) ir Lutheris Headas (15 taškų).