Antradienį Škotijos futbolo lygos taurės (CIS Cup) turnyro aštuntfinalyje lietuvių Edinburgo "Hearts" klubas namuose po pratęsimo 4:1 (1:0, 1:1) sutriuškino "Dumfermline Athletic" ekipą bei iškopė į turnyro ketvirtfinalį.

Visą mačą nugalėtojų gretose žaidė Tomas Kančelskis, Kęstutį Ivaškevičių 64-ą minutę pakeitė Audrius Kšanavičius, o Andrius Velička rungtyniavo nuo 76-os minutės.

Tarp atsarginių "Hearts" žaidėjų buvo vartininkas Eduardas Kurskis ir gynėjas Marius Žaliūkas.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Calumas Elliotas (100 ir 102 min.), po vieną - Christianas Nade`as (34 min. iš 11 m baudinio) ir Christophe`as Berra (97 min.).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Stephenas Simmonsas (84 min.).

Kitų antradienio Škotijos futbolo lygos taurės turnyro aštuntfinalio mačų rezultatai:

"Falkirk" - "Dundee United" 0:1
"Hamilton" - "Kilmarnock" 2:0
"Inverness Caledonian Thistle" - "Gretna" 3:0