Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia pasiruošimą Ispanijoje vyksiančiame Europos čempionatui. Šį kart lietuviai sužaidė draugiškas rungtynes su Ispanijos rinktine. Lietuva rezultatu 75:95 (21:19, 17:28, 22:21, 15:27) nusileido Ispanijai.

Draugišką mačą taikliu metimu pradėjo Pau Gasolis (2:0). Netrukus lietuviai persvėrė rezultatą ir po Dariaus Songailos tolimo metimo Lietuvos rinktinė buvo priekyje (4:8). Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo 12:13. Iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms P.Gasolis pelnė 8 tašką ir išlygino rezultatą (18:18). Vis dėlto, po pirmojo ketvirčio lietuviai turėjo 2 taškų persvarą (19:21).

Prabėgus 2 antrojo kėlinio minutėms lietuviai padidino turimą persvarą iki 5 taškų (21:28). Ypač naudingai Lietuvos rinktinėje tuo metu rungtyniavo priekinės linijos žaidėjai Robertas Javtokas (5 tšk.) ir D.Songaila (6 tšk.). Ispanijos rinktinės žaidėjai netrukus spurtavo 16:3 ir persvėrė rezultatą savo naudai (37:31). Varžovai nemažino apsukų, išsaugojo saugią persvarą ir po dviejų kėlinių pirmavo 9 taškais (47:38).

Po ilgosios pertraukos pirmuosius taškus lietuviams pelnė Ramūnas Šiškauskas (47:40). Prabėgus dar 4 minutėms lietuviai varžovų persvarą sumažino iki 1 taško (51:50). Ispanijos rinktinės gretose tuo metu nesustabdomi buvo po 15 taškų pelnę P.Gasolis ir Jose Manuelis Calderonas. Netrukus Ispanijos rinktinė padidino atotrūkį. Einant kėliniui į pabaigą lietuviai bandė priartėti (60:55), tačiau rezultatas po trečiojo ketvirčio buvo 68:60, ispanų naudai.

Paskutinįjį kėlinį lietuviai pradėjo 3 iš eilės pelnytais taškais (68:63). Ispanijos rinktinė į tai atsakė spurtu 8:0 (75:63). Lietuviams niekaip nepavyko priartėti ir dauguma bandymų suregzti rezultatyvias atakas būdavo nesėkmingi. Tuo tarpu ispanai iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms turėjo susikrovę saugią 13 taškų persvarą (80:67). Paskutiniosiomis minutėmis nugalėtojas jau buvo aiškus, tačiau ispanai nesustojo ir padidino skirtumą iki triuškinančio.

Lietuva: R.Kaukėnas ir Š.Jasikevičius (7 rez. perd.) - po 12, D.Songaila 11, K.Lavrinovičius 8, R.Šiškauskas ir R.Javtokas (6 atk. kam.) - po 7, L.Kleiza (5 atk. kam.) 6, S.Jasaitis 5, G.Gustas 3, D.Lavrinovičius (5 atk. kam.) ir P.Jankūnas - po 2.

Ispanija: P.Gasolis 19 (7 atk. kam.), J.M.Calderonas 15, F.Reyesas (6 atk. kam.) 14, J.C.Navarro 11, R.Fernandezas 9, C.Jimenezas 7, B.Rodrigezas 6, S.Rodrigezas 5, M.Gasolis (5 atk. kam.) 4, C.Cabezas 3, A.Mumbru 2.