Sekmadienį Italijoje (Lonato-South Garda lenktynių trasa) įvyko tarptautinių pasaulio kartingų lenktynių serijos baigiamojo - penktojo - etapo varžybos. Abiejuose finaliniuose važiavimuose daugkartinis Lietuvos čempionas Kazimieras Vasiliauskas užėmė antrąsias vietas.

Šešiolikmetis kaišiadorietis į priekį praleido tik trasos šeimininką Alessandro Piccinį, pelnė dar 35 taškus bei galutinėje "WSK International Series CIK-FIA" čempionato įskaitoje su 125 taškais iškovojo antrąją vietą.

Čempiono titulą apgynė belgas Jonathanas Thononas, pelnęs 165 taškus.

K. Vasiliauskas įtikinamai aplenkė puikiai startavusį ispaną Juaną Nievesą Alvarezą, kuris su 76 taškais galutinėje pirmenybių įskaitoje liko trečias.

Vos vieną tašką ispanui pralaimėjo ketvirtojoje pozicijoje likęs italas Armando Parente.

Dabar lietuvis visą dėmesį žada sutelkti į likusias Europos ir Italijos nacionalinio kartingų (Italiana International Karting 2007 Open Masters) čempionato varžybas.

K. Vasiliauskas vairuoja greičiausiąjį KZ2 (buvusi ICC klasė) kartą ir atstovauja dukterinei gamyklinei "CRG Karting" komandai.