Tolimoje karalystėje gyveno Karalius. Jis turėjo gražią ir įnoringą dukterį. Kasmet Karalaitė susigalvodavo įvairiausių norų ir rūmų valdovas juos skubėdavo tenkinti. Vieną gražią dieną Karalaitė sušuko: „Noriu nepaprasto žiedo. Noriu tokio, kad paukščius ir žvėris suprasti galėčiau, kad kitų žmonių mintis kaip savo skaityčiau. Noriu, noriu, noriu!”

Nieko kita neliko geraširdžiam Karaliui, kaip tik užjūrio ir Lietuvos didžių vyrų pagalbos prašyti: Vinetu ir Zoro, Tadas Blinda ir Betmenas, Don Kichotas ir Sanča, D’Artanjanas ir užjūrio princas Vilhelmas I ir dar daug kitų garsiausių knygų, pasakų ir filmų herojų ieškos Karalaitės įsigeisto stebuklingojo žiedo…

Vaidmenis šioje muzikinėje „Joninių žiedo pasakoje”, kurią TV3 televizija rodys Joninių išvakarėse, birželio 23 dieną 19.10 val., sukūrė Lietuvos muzikos ir TV3 televizijos žvaigždės: dainininkės Violeta Riaubiškytė ir Daina Bilevičiūtė, aktorius ir „detektyvas” Dalius Skamarakas, „TV pagalbos” komanda – Gediminas Jaunius, Jonas Stanevičius, Brigita Budginaitė, Justė Milušauskienė ir Aušra Kilkuvienė, „Streso” vedėjas Andrius Rožickas, „TOP 10” vedėja Agnė Jurgelevičiūtė, laidos „Dzin” vedėja aktorė Asta Baukutė, „Abipus sienos” vedėjas Giedrius Leškevičius, humoristas Vitalijus Cololo, aktorius Džiugas Siaurusaitis, dainininkas Hokšila, Tata ir Raimundėlis iš „Ambrozijos”, dainininkai Vilius Tarasovas, Andrius Rimiškis, Milano, Liveta ir Petras Kazlauskai, grupės „69 danguje”, „Mokinukės”, „Patruliai”, folklorinis ansamblis „Sadūnai” ir kiti.

REKLAMA

Scenarijų šiai nuotaikingai TV3 Joninių pasakai parašė Kęstutis Sukackas, prodiusavo – TV3 laidos „Penktadienio muzikos šou” kūrėjai Saulius Basijokas, Nėrius Pečiūra ir kiti.

„Joninių žiedo pasaka” – ne vienintelis smagus projektas, kurį TV3 televizija pasiūlys žiūrovams šventinį ir drauge iškovotą laisvą Joninių savaitgalį: birželio 22 dieną, penktadienį, 19.10 val. žiūrovų laukia Joninių dainomis ir garsiausių atlikėjų balsais sužydėsiantis „Penktadienio muzikos šou”, 24 dieną, sekmadienį, – Violetos Riaubiškytės ir grupės „NEO” koncertai, o 25 dieną, pirmadienį, – didžiausio ir pasakiškiausio vaikų metų projekto „Vaikų balsas 2007” apdovanojimų ceremonijos kartojimas, „Miss Visata 2007” su lietuvių kilmės gražuole iš Venesuelos Ly Jonaitis ir skandalingojo Robbie Williamso koncerto transliacija. Tą patį vakarą startuoja ir TV3 vasaros sezonas su karštomis ir gardžiomis naujienomis projektais „Daktarė Aiskauda” ir „9,5 savaitės”!

Švęsk laisvas Jonines su TV3 – birželio 22-25 dienomis!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų