Pirmą pergalę per savo karjerą "Formulės-1" lenktynėse šeštajame pasaulio čempionato etape - Kanados "Grand Prix" varžybose - sekmadienį iškovojo "McLaren-Mercedes" komandos narys 21-erių metų britas Lewisas Hamiltonas, su 48 taškais tapęs sezono lyderiu bendrojoje įskaitoje.

Jis aštuoniais taškais lekia komandos draugą bei dukart pasaulio čempionas ispaną Fernando Alonso, kuris sekmadienį finišavo septintas.

Iš pirmosios pozicijos startavęs L. Hamiltonas 70 trasos ratų - 305,270 km - nuvažiavo per 1 valandą 44 minutes 11,292 sekundės.

Sekmadienio lenktynėse į avariją pateko bei koją susilaužė lenkas Robertas Kubica ("BMW Sauber"), o brazilas Felipe Massa "Ferrari" buvo diskvalifikuotas už tai, jog aptarnavimo zoną paliko degant raudonam šviesoforo signalui.

Antrąja vietą pakankamai chaotiškose lenktynėse Monrealio trasoje užėmė vokietis Nickas Heidfeldas, o trečias buvo austras Alexanderis Wurzas:

"Formulės-1" čempionato lyderių rikiuotė bendrojoje įskaitoje (po 6 etapų):

1. Lewis Hamilton (D. Britanija) 48 tšk.