Tanoka Beardas.
Ketvirtadienį namuose 70:83 pralaimėtose rungtynėse Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) krepšininkams kauniečių ekipos kapitonas į varžovų krepšį įmetė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, 3 kartus suklydo bei išprovokavo 5 varžovų pražangas.
Per 37 su puse minutės T. Beardas prametė vienintelį tritaškį, pataikė 7 dvitaškius iš 11 bei realizavo 3 baudų metimus iš 5.
Antras tarp naudingiausių šio turo krepšininkų - 29 balai - buvo Simas Jasaitis, kurio Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) ekipa ketvirtadienį svečiuose 92:98 turėjo pripažinti Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija) krepšininkų pranašumą.
Lietuvis Izraelio čempionui pelnė 24 taškus, po krepšiu sugriebė 5 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 38 su puse minutės S. Jasaitis pataikė 5 tritaškius iš 9, visus 4 dvitaškius bei vienintelį baudos metimą.
Trečias šią savaitę su 28 naudingumo balais ULEB Eurolygos krepšinio turnyre buvo Salonikų "Aris TT Bank" (Graikija) klubo žaidėjas Michaelas Wilkinsonas, kurio komanda trečiadienį išvykoje 62:77 nusileido Po-Ortezo "Elan Bearnais" (Prancūzija) krepšininkams.
Amerikietis svečiams pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 8 bei perėmė 3 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, suklydo 3 kartus bei išprovokavo 6 aikštelės šeimininkų pražangas.
Per 25 žaidimo minutės M. Wilkinsonas pataikė 4 dvitaškius iš 5 bei 9 baudų metimus iš 10.
Ketvirtąją-šeštąją vietas tarp naudingiausių šios savaitės ULEB Eurolygos turnyro krepšininkų pasidalijo amerikiečiai Travisas Hansenas (Maskvos "Dinamo") ir Marcusas Haislipas (Stambulo "Efes Pilsen") bei ispanas Rudy Fernandezas (Badalonos "DKV Joventut"), surinkę po 27 balus.