„Bayern“ Vokietijos čempionate sutriuškino „Schalke“

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 4 – 0 sutriuškino „Schalke“ futbolininkus.

Robertas Lewandowskis jau 7-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Markas Uthas 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Manuelis Neueris.

R.Lewandowskis 23-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Ralfas Fahrmannas.

Thomas Mulleris 33-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

R.Lewandowskis 54-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

T.Mulleris 88-ąją minutę antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Davidas Alaba 90-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos dar labiau padidino svečių pranašumą 4:0.