Bruklino „Nets“ komanda patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės, kuri svečiuose 113:125 (33:34, 27:27, 24:37, 29:27) pripažino Klivlando „Cavaliers“ pranašumą.

Bruklino klubas žaidė be Kevino Duranto, kuriam leista pailsėti. Pralaimėjusiems Kyrie Irvingas pelnė 38 taškus, o Jamesas Hardenas surinko 19 ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Collinas Sextonas, jis dar atliko devynis rezultatyvius perdavimus. Prieš dvi dienas „Nets“ klubas „Cavaliers“ ekipai pralaimėjo po dviejų pratęsimų. „Cavaliers“ didžiąją dalį paskutinio kėlinio pirmavo dviženkle persvara ir laimėjo trečią kartą iš eilės.

„Nets“: Kyrie Irvingas 38, Jamesas Hardenas 19, Jeffas Greenas 13, Timothe Luwawu-Cabarrotas 11.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 25 (9 rez. perd.), Andre Drummondas (16 atk. kam.) ir Jarrettas Allenas po 19, Larry Nance’as 15.